Reitings Pārtikas produkti

PTC
100%
Selga

T Market -

Blat kad es edu desu tur ieksa bija skruves un naglas un es apedu vinas un parduru kungi, vot mauciba !!!KAs sitos sudus razo blat?

A/S"Korall Plus"Ganību Dambis 36,311 Rīga. -

Kādēļ tik ļoti ņirgāties par zivtiņām? Produkta nosaukums "BRĒTLIŅAS tomātu mērcē". Reālai nusaukums būtu - "NEVAINĪGU MAZU SAGRAIZĪTU ZIVTIŅU PĻURZA, ūdenī ar nepilnas tējkrotes tomātu pastas piedevu un sāli" Kā pārtikas produktu lietot - NAV IETEICAMS!!!

iu tihvit -

ludi ne pakupaiti picenija etoj ficrmu išo atravitis

nezinu -

Shodien izstaastiija anciigu dagadiijumu......par viiniem....nopeerk viinu uz aizmugureejaas etiketes lasa:"Izgatavots Moldaavijaa, ieliets taraa- Bulgaarijaa, izplatitaajs - Latvija"...domaajams sanaa ljoti veertiigs viins un uzneemums laikam tad sanaak i sadaliits 3 daljaas.........:)))))

Veikals FLORA (pretī Vidzemes tirgum) -

Pasūtīju pīrādziņus ģimenes svētkiem. Pārjautājot vai 16. aprīlī Lieldienās veikals strādās, darbiniece apstiprināja, ka pasūtījumu šajā dienā varēšu saņemt. Diemžēl ierodoties šajā dienā veikals bija slēgts un paliku bešā. Vairāk šajā uzņēmumā neko nepasūtīšu.

Ardeks -

Vistu kājiņas želejā konservos ir samaltas vistu kājiņas ar visiem kauliem. :(

Tukuma Desa -

Novaja doktorskaja kolbosa pod markoj "Tukuma Desa" - nevkusnaja, o4en mnogo krahmala i drugih dobavok, a cena dovolno-taki bolshaja dlja takogo produkta- 2.25Ls. Ne sovetuju ejo pokupat.

Čili Pica -

Ja tut sxodila v Cili picu (4to u Stockman).. Posidela,poku6ala, vipila vuna.. Kazetsja vsjo xoro6o! A picu ja ku6ala s gribami.. Gribov tam bol'6e 4em samogo testa, sira i dobavok vmeste vzjatix! Kogda ja vi6la ja ot tuda..I doexala do doma.. Ja s bol'nim zeludkom lezala vesj ve4er v posteli i ela tabletki, kak konfeti!! U menja srazu voznikli misli 4to da po4emu!?!

Hanzas Maiznīca -

Vai man vienīgajai liekas, ka Hanzas maiznīcas ražotās Saulespuķu maizes kvalitāte ir strauji kritusies?

Tukuma Piens -

Šodien nopirku jogurtu bifido ar ķiršiem "Baltais", esmu šokā. Kādreiz šajā jogurtā tiešām bija ķirši, tagad tikai jogurts. Nesaprotu, kāpēc labi produkti ar laiku zaudē savu kvalitāti. Vairs nekad nepirkšu šo jogurtu. Un visi vēl saka pirksim latviešu preci, nemūžam..............esmu dusmīga

Debesmanna -

Šī veikala apkalpošana pamazām kļūst kritiska.Gribēju mopirkt fasētu gaļu uz tās nebija cenas ,interesējos pie pārdevējas viņa mani sūta pie citas jo viņa nezinot otra pārdevēja arī pie citas.Ipērkoties veikalā par kautkādu summu es dabūnu šokolādes zaķi,izrādās ka man vajag nopirkt kautkādu kafiju.Es par to naudu varu nopirkt 10 tādus zaķus,veikala vadībā laikam ir kārtīgs ŽĪDS kurš nedos sevi apmānīt. Veikala apsardze tas ir COOL visi tādi lisiji laikam uz Lieldienām sagatavojušies,paurīši...

VP Market -

vo vseh Maxima magazinah vsja ohlazhdenaja i kopchjonaja riba (lososj, forel i dr.) vosnovnom prosrochenaja i s pereklejenimi srokami. Rukavodstvo zastavljajet bednih prodovcov peremivatj i prodovatj pochti vonjuchij tovar. Budte ostorozhni!!!

Chico Chicken -

vienkārši murgains iestādījums Rīgā, Krišjāņa Barona ielā! Visas pārdevējas kā palēlinātā režīmā strādā. Esmu bijusi pāris reižu un ja vien nepasūta standart ceptu vistiņu, nākas gaidīt min15 vismaz. Izskatās, ka viņi visi tur nemaz nezin kur kas atrodas un kā katra iekārta darbojas. Galīgās bremzes. Cilvēki atnāk, pastāv rindā 10min un aiziet neko nenopirkuši! Būtu viņiem jāapmāca savi darbinieki!!!!!

Rīgas Miesnieks -

LUDI, POKUPAJTE IZDELIJA LUDSEVA LATVIJSKOGO PROIZVODITELA MASNIH IZDELIJ!!!!!!!!!!!! ONI TORGUJUT TASNOTIKAMI DLJA KOTOV, BLEVANTINOJ DLA SOBAK, KOLBASOJ IZ TUALETNOJ BUMAGI I MNOGIMI DRUGIMI DILIKATESAMI!!!!!!!!!! POSLE UPOTREBLENIJA DANNOJ PRODUKCII VAM OBESPE4ENO V LUDSEM SLU4AE: DOLGOVREMENNIJ PANOS, VONU4AJA OTRIZKA, IKOTA I RVOTA S VIZOVOM NEOTLOZKI!!!!!!!!!!!!!!

Domingo -

Nopirku firmas Domingo sautēto liellopu gaļu konservu pagaršot, tāds sūds, vienas cīpslas, beigās iekšā atradās govs mats...nepērciet šos konservus, ja negribat uzrauties!

Mini Maxina na Gertrudes -

Segodna 03.03.2006 primerno v 13:30 delala pokupki v magazine mini maxima na ulice Gertrudes i bila svidetelem takoj situacii: prodavec iz otdela kolbas stojala s lozkoj i ela salati vistavlennije na vitrine, i vse eto prodelivalos odnoj i toj ze (oblizanoj) lozkoj iz raznix salatnic! Posle etogo slu4aja u menja voznikajut somnenija 4to sobljudajutsa sanitarnije normi! Ja v woke!!!! Ved vse eto proisxodilo na glazax u pokupatelej! Uzas!!!!!!

Sauliite uz Viestura prospekta,mangali -

Nopirku Saulites veikalaa siera gabalu peec akcijas, Ls 2.50/kg, majas pagarshojam - iists suuda gabals, pat smirdigie francu sieri blakus nestav.Izcelsmes valsts - Polija.Cilveeki, esiet uzmaniigi!

Valdo -

Neperciet VALO PLANO PANKUKU MITUS. Lai iznaktu kaut cik jedzigas pankukas, vajadzeja vel pielikt 2 olas, miltus, sali un cukuru, lai gan rakstits, ka vajagot tikai udeni. Galvenais- nekadas planas pankukas nesanak-pankukas piepusas, it ka klat butu soda un neturas kopa. Pes olu pieliksanas daudz maz kaut kas iznaca. P.S.pankukas ceot protu.

TALISMANS zīlešanas salons -

Mne zalko kassirov,za 4to na nix srivajutsa klienti i na4alstvo?Ja rabotala v etom uzasnom meste i znaju,4to trud kassira-adskoj trud!4to platjat malo i snizajut zarplatu pri ljubom udomnom slu4ae,4to unizajut,a oni terpjat...Najdite upravu na na4alstvo TM v Kauguri!!!

T Market -

Tauta! Kada velna pec jus ieperkaties tajos smirdigajos lietuvieshu veikalos kuros tirgo vecus meslus. Ja jus vairs vinjos neiepirktos tie maitas aizvaktos. T-market utt SUX