www.sudzibas.lv Kazu Torte Bezglutēna milti

Kazu Torte - Bezglutēna milti

Esmu apzvanījusi vairākas konditorijas, bet diemžēl neviena nepiedāvā cept kāzu torti ar bezglutēna miltiem!!

I Ilze 11.04.2008

vot kazas!

R Rita 13.04.2008

Es uz savu dzimšanas dienu dabūju torti no bezglutēna miltiem, kaut celiakija ir manam brālim. Dabūju vienu meiteni, kas cep tortes mājās, kādreiz strādājusi Salā, tagad gan it kaut kur aizbraukusi. Oficiāli konditoreja arī neceps tev tos miltus, bet tu pamēģini atrast konkrētās meitenes/čaļus - cepējus. Sludinājumos, draugiem.lv, varbūt kāds mācās pavārskolā (muma darba pasākumā pavārskolas audzēkņi taisīja galdu un uzkodas - mums lētāk un šamiem pieredze, pie tam tiešām garšīģi un labi), varbūt pat esi nekaunīga un ķer tos cepējus aiz rokas pie konditorejām un piedāvā haltūŗu!

eduardo 07.12.2012

Es domāju ka Fēliksa Konditoreja noteikti to var izdarīt, vari pamēģināt - http://www.feliksa-konditoreja.com/Tortes_uz_pasutijuma/Kazu_tortes

godmode 07.12.2012

Viņa 4.5 gadus neprecējās un speciāli gaidīja tavu atbildi

S sandraa 13.08.2013

ja vel Interese kazu kuuka ar bezglutena miltiem, varu piedavat izcept, bet es nedzivoju Riga!Dzivoju Plavinas