Kārums

Kategorija: Bizness / Finanses  •  Ražošana
Sociālie tīkli:

Kārums - Sūdzības un atsauksmes

AtrisinātaKarums - Biezpiena deserts ar kazenēm un ērkšķiem

Biezpiena deserts ar kazenēm un ērkšķiem Iegādājos biezpiena desertu kārums ar kazenēm, atverot vaļā un dodot pirmo karoti nesapratu kāpēc bērns saka bļaut pārbaudot mutīti konstatēju ka desertā bija dzelkšņa krūma gabals, kas sadurstīja bērnam mutīti, labi ka mazais ne norija, jo nezinu kādas būtu sekas. Vairs ne iegādāšos šis firmas produktus un draugiem arī ne ieteikšu pirkt.

Karums - amerika

amerika nopirku sierinu karums active. with papaya and glucose. nesaprotu kadel macijos latviski.? krievs.

Biezpiena sieriņš kārums(parastais) - Bojāti pirms termiņa

Bojāti pirms termiņa pēdējā laikā arvien biežāk sanāk nopirkt šokolādes sieriņus, kuriem termiņš vāl ilgi derīgs, bet garšo viņi pēc sarūguš piena. Vēlos brīdināt citus, lai nepērk sieriņus, kuri ir uzpūtušies un mīksti - tie noteikti jāsūta uz miskasti!