Kārums

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Kārums - Sūdzības un atsauksmes

Karums - Garšīgi

Garšīgi Tie kārums sieriņi ar karameli un kokosriekstu, tu nevari iedomāties cik tie ir forši. Pilnīgs garšas ceļojums karamels un kokosriekstu sieriņš tas ir kā mazs pārsteigums katrā kumosā. Man kad ēdu kārmum siriņu ir kā tādas mazas atvaļinājuma dienas mutē, pilni ar prieku. Ja vēlies baudīt kaut ko īpašu un saldu, kārums sieriņi noteikti ir uzmanības vērti.

O oskarino 17.01.2024
Komentāri 1 Ražošana

AtrisinātaKarums - Biezpiena deserts ar kazenēm un ērkšķiem

Biezpiena deserts ar kazenēm un ērkšķiem Iegādājos biezpiena desertu kārums ar kazenēm, atverot vaļā un dodot pirmo karoti nesapratu kāpēc bērns saka bļaut pārbaudot mutīti konstatēju ka desertā bija dzelkšņa krūma gabals, kas sadurstīja bērnam mutīti, labi ka mazais ne norija, jo nezinu kādas būtu sekas. Vairs ne iegādāšos šis firmas produktus un draugiem arī ne ieteikšu pirkt.

Karums - amerika

amerika nopirku sierinu karums active. with papaya and glucose. nesaprotu kadel macijos latviski.? krievs.

Biezpiena sieriņš kārums(parastais) - Bojāti pirms termiņa

Bojāti pirms termiņa pēdējā laikā arvien biežāk sanāk nopirkt šokolādes sieriņus, kuriem termiņš vāl ilgi derīgs, bet garšo viņi pēc sarūguš piena. Vēlos brīdināt citus, lai nepērk sieriņus, kuri ir uzpūtušies un mīksti - tie noteikti jāsūta uz miskasti!