www.sudzibas.lv Kārums Biezpiena deserts ar kazenēm un ērkšķiem

AtrisinātaKarums - Biezpiena deserts ar kazenēm un ērkšķiem

Iegādājos biezpiena desertu kārums ar kazenēm, atverot vaļā un dodot pirmo karoti nesapratu kāpēc bērns saka bļaut pārbaudot mutīti konstatēju ka desertā bija dzelkšņa krūma gabals, kas sadurstīja bērnam mutīti, labi ka mazais ne norija, jo nezinu kādas būtu sekas. Vairs ne iegādāšos šis firmas produktus un draugiem arī ne ieteikšu pirkt.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Babajaga 04.12.2019

Uzņēmums atvainojās un sūdzība ir atrisināta

Atbilde no Kārums Pārstāvja atbilde 05.12.2019

Mēs ļoti atvainojamies par šo nepatīkamo situāciju – tam tā nevajadzēja notikt. Vienlaikus vēlamies vērst uzmanību, ka “Kārums” biezpiena deserta pagatavošanā tiek izmantota dabīga ogu piedeva. Piedevas ražošanas procesā netika pamanīts šis svešķermenis pie ogu šķirošanas.

Esam pārtraukuši šīs konkrētas kazeņu piedevas partijas izmantošanu mūsu produkcijā. Un jau informējām tās ražotāju par nepieciešamību pārbaudīt un uzlabot viņu kvalitātes kontroles pasākumus.

Paldies par sapratni,
Kārums

B

Cūkurgailis 03.12.2019

nu par šo lai uzņēmums Jums uzsauc kasti ar Kārums sieriņiem - gaidām atbildes reakciju!

BondsBonds 04.12.2019

Tas nav normāli. Tas ir tāpat kā vistas gaļā atrast tās galvu.

B Babajaga 04.12.2019

Vistas gaļu tu apstrādā pirms ēšanas un pārliecinies, ka visi kauli ir izņemti. Bet desertu tu ne apstrādā!

B Babajaga 04.12.2019

@ Turkey90q Izņemot no iepakojuma jūs nenoskalojiet gaļu nenogriežiet cīpslas? Ar visu sulu metiet kastrolī un barojiet ģimeni ja jums tāda ir?

G Galdnieka Dēls 04.12.2019

@Dace Frolova es nezinu kādus iepakojumus jūs pērkat, bet gaļas skalošana galīgi nav normāla parādība! Cīpslu nogriešana arī uz veikalā pirkto gaļu īsti nav attiecināma, vienīgi tirgū vai no laukiem. Ļoti dīvaina uzvedība!

B Babajaga 04.12.2019

@ Turkey901 pēc rakstīta spriežu ka jūs, nekad neesat pircis vistas gaļu, bet pārtiekat tikai no roltiniem ?

G Galdnieka Dēls 04.12.2019

@Dace Frolova, cienītā, par ko jūs runājiet? Kā jūs uzdrošinaties kaut ko tādu teikt par citu cilvēku! Kauna jums nav! Kādi roltoni? Kāda skalošana? Kas jums kait?!?!?!

ē ērglis99 04.12.2019

Man ir jautājums, kurš dod biezpiena desertus 6 menēšus vecam mazulim, kuru ir jābaro ar citām lietām nevis ar desertiem, kuriem pievienoti cukuri? Neesiet slinki un pagatavojiet putru mazulim.

B Babajaga 04.12.2019

Biezpiena desertu var dot 6 mēnešus jaunam mazulim. Ārst ir atļāvis pāris karotes iedot

⛔️ 04.12.2019

Un 6 mēnešus jaunais mazulis tev skaidri paprasīja biezpiena desertu kārums, nevis dabīgo biezpienu ar dabīgo ievārījumu, vai ne?

Kāds sakars?

⛔️ 04.12.2019

Skaidrs ar tevi...

M MSun 15.01.2022
Garšo pēc ķīmijas laboratorijas

Pirku Kārums Pudiņu, garšo pēc mātes ar margarīnu. Ko tādu vajadzētu aizliegt tirgot. Liekas garša ir mazākais, pret kaitējumu ko šādi produkti var nodarīt organismam! Sen jau laiks aizliegt tādu mēslu ražošanu sabiedrības labā.

S Sudzibas.lv Admin 31.01.2022