www.sudzibas.lv Kārums Biezpiena deserts ar kazenēm un ērkšķiem

AtrisinātaKarums - Biezpiena deserts ar kazenēm un ērkšķiem

Iegādājos biezpiena desertu kārums ar kazenēm, atverot vaļā un dodot pirmo karoti nesapratu kāpēc bērns saka bļaut pārbaudot mutīti konstatēju ka desertā bija dzelkšņa krūma gabals, kas sadurstīja bērnam mutīti, labi ka mazais ne norija, jo nezinu kādas būtu sekas. Vairs ne iegādāšos šis firmas produktus un draugiem arī ne ieteikšu pirkt.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Dace Frolova 04.12.2019

Uzņēmums atvainojās un sūdzība ir atrisināta

Atbilde no Kārums Pārstāvja atbilde 05.12.2019

Mēs ļoti atvainojamies par šo nepatīkamo situāciju – tam tā nevajadzēja notikt. Vienlaikus vēlamies vērst uzmanību, ka “Kārums” biezpiena deserta pagatavošanā tiek izmantota dabīga ogu piedeva. Piedevas ražošanas procesā netika pamanīts šis svešķermenis pie ogu šķirošanas.

Esam pārtraukuši šīs konkrētas kazeņu piedevas partijas izmantošanu mūsu produkcijā. Un jau informējām tās ražotāju par nepieciešamību pārbaudīt un uzlabot viņu kvalitātes kontroles pasākumus.

Paldies par sapratni,
Kārums

Da

Vairāk sūdzības par Karums

Tu Turkey901 03.12.2019

Desertos ar "īstām" ogām tā var gadīties jebkuram ražotājam.

Da Dace Frolova 03.12.2019

Tā nedrīkst gadīties desertu devu 6. MĒNEŠUS jaunam mazulim.!

Tu Turkey901 03.12.2019

Tātad nebarojies ar desertiem, kuros, tai skaitā, ir ogas, ar kurām var aizrīties - dodiet grieķu jogurtu!

Da Dace Frolova 04.12.2019

Ogas desertā ir saspiestas un nav bijis gadījums ka aizrijas ar ogu, bet ar dzelkšņa gabalu.

Cūkurgailis 03.12.2019

nu par šo lai uzņēmums Jums uzsauc kasti ar Kārums sieriņiem - gaidām atbildes reakciju!

BondsBonds 04.12.2019

Tas nav normāli. Tas ir tāpat kā vistas gaļā atrast tās galvu.

Tu Turkey901 04.12.2019

Tāpat kā vistas gaļas filejā/ šķiņķos atrast kaulu - normāla parādība!

Da Dace Frolova 04.12.2019

Vistas gaļu tu apstrādā pirms ēšanas un pārliecinies, ka visi kauli ir izņemti. Bet desertu tu ne apstrādā!

Tu Turkey901 04.12.2019

Kā, apstrādā? Nopērc, izvāri, iekodies, nolauz zobu vai aizrijies, taču raudādams uz veikalu neskrien par šādu situāciju un sūdzību nepublicē internetā, tāda vienkārši ir tā dzīve un tāds liktenis.

Da Dace Frolova 04.12.2019

@ Turkey90q Izņemot no iepakojuma jūs nenoskalojiet gaļu nenogriežiet cīpslas? Ar visu sulu metiet kastrolī un barojiet ģimeni ja jums tāda ir?

Ga Galdnieka Dēls 04.12.2019

@Dace Frolova es nezinu kādus iepakojumus jūs pērkat, bet gaļas skalošana galīgi nav normāla parādība! Cīpslu nogriešana arī uz veikalā pirkto gaļu īsti nav attiecināma, vienīgi tirgū vai no laukiem. Ļoti dīvaina uzvedība!

Tu Turkey901 04.12.2019

Vistas fileja/ vistas šķiņķi, zivs filejas, utt. ir gatavi cepšanai/ vārīšanai, nekas nav jāskalo, jādauza vai jāgriež.

Da Dace Frolova 04.12.2019

@ Turkey901 pēc rakstīta spriežu ka jūs, nekad neesat pircis vistas gaļu, bet pārtiekat tikai no roltiniem 😂

Ga Galdnieka Dēls 04.12.2019

@Dace Frolova, cienītā, par ko jūs runājiet? Kā jūs uzdrošinaties kaut ko tādu teikt par citu cilvēku! Kauna jums nav! Kādi roltoni? Kāda skalošana? Kas jums kait?!?!?!

ēr ērglis99 04.12.2019

Man ir jautājums, kurš dod biezpiena desertus 6 menēšus vecam mazulim, kuru ir jābaro ar citām lietām nevis ar desertiem, kuriem pievienoti cukuri? Neesiet slinki un pagatavojiet putru mazulim.

Da Dace Frolova 04.12.2019

Biezpiena desertu var dot 6 mēnešus jaunam mazulim. Ārst ir atļāvis pāris karotes iedot

Ko KOTUSAKI 04.12.2019

Un 6 mēnešus jaunais mazulis tev skaidri paprasīja biezpiena desertu kārums, nevis dabīgo biezpienu ar dabīgo ievārījumu, vai ne?

Kāds sakars?

Ko KOTUSAKI 04.12.2019