www.sudzibas.lv Biezpiena sierinjsh ''Njam Njam'' Adata gandriiz pasha sierinja lielumā

Biezpiena sierinjsh ''Njam Njam'' - Adata gandriiz pasha sierinja lielumā

Rimi tagad iet akcija uz ''Njam Njam'' biezpiena sieriniem. Vakar noleemu ar tiem pabrokastot. Pirmo apeedu viss ok. Atveeru otro, saaku eest un iekodos kaut kaadaa cietaa prieksmetaa. Kad paskatiijos un ieraudziiju to prieksmetu, biju vienkaarsi sokaa! Taa bija adata gandriiz pasha sierinja lieluma. Iepakojums nebija bojaatsj un glazuura arii, nezinu kur skataas kombinaata darbinieki. Palika pretiigi un izmetu to adatu ar visu sierinju miskastee. Zeel kaa nebija saglabaats 4eks, aiznestu uz veikalu un pieprasiitu kompensaaciju par moraalo kaiteejumu.
Esiet uzmaniiigi, kad kaut ko edat. Diez kas zin, kas tur var traapiities!

J

Mamma 24.05.2009

Nu gan tu muldi.

. ....kl 24.05.2009

Veikals jau nu nebija vainīgs par to adatu. Veikals tos sieriņus neražo. Bet par to adatu NETICU!

U Uģis riktigais 24.05.2009

A varbūt tur tāda akcija-kas dabū adatu, tas kaut ko vinne lielaku?Vajag sekot reklamai! Jo, piemeram, automašīnu jau sieriņa neiecepsi-tas katram skaidrs.

D dusmiigaa 25.05.2009

Nu vispār jau veikals nes atbildību par visiem produktiem un precēm, ko tirgo...bet arī man nav ticības šeit rakstītajam, ja tā būtu, tad varēji vismaz uz ''Bez Tabu''pazvanit un viņi jau tiktu skaidrībā un mums, skatitājiem atkal būtu interesants sižets, ko skatīties...:)))))

J Julija 25.05.2009

Gribat ticiet, gribat nee, man ir pilniigi vienalga, pati biju sokaa un mans deeels ar. Kaut kaa neiedomaajos uz Bez Tabu zvaniit, jo so raidiijumu neskatos un neiesaavaas praataa.

L lee 25.05.2009

A diez kā Tu to domā pierādīt?Es tak ar varētu sadomāt, ka esmu pašu velnu sieriņā atradusi!Kurš Tev ticēs?

M mi 25.05.2009

Aizej nopērc vēl tādus sieriņus, saglabā čeku un to nelaimīgo piesien jaunajam čekam...

J Julija 25.05.2009

Es netaisos neko pieradiit, vienkaarsi gribu pabridinaat cilveekus lai ir uzmaniigi, citaadi var zobus salauzt vai veel sliktaak. Mana viiramaate vienreiz shokolaades konfektee atrada skruuvi, sen jau, bet pie zobaarsta apaljo summinju naacaas atstaat!

H Harmonija 25.05.2009

Es jogurtā esmu atradusi skrūvi, un sieriņā kaut kādu gumijas gabalu.Ir dzirdēts, ka citi šokolādēs pat kukaiņus atrod, nesen vēl kaut kru redzēju bildes, kur Kit Kat pildījumā bija prusaks :D

O oz 25.05.2009

interesants adatas izmērs - gandrīz sieriņa lielumā, uzreiz iedomājos par īpaši resnu un ne pārāk garu adatu :)

M maris 25.05.2009

Es tam ticu, jo razotnees straadaa paarsvaraa zema slaana cilveeki, kuriem nav nekaadas atbildiibas sajuutas par notiekosho, bet pieraadiit, ka tieshaam tur bija adata ir nereaali, vieniigais tu vareeji atgriezt preci ar ceku veikalaa un sanemt samaksaatos santiimus par sierinu.

O o-o-o 25.05.2009

mjaaa... man bij lidziigi, tikai ar buulcinju Maxima. Ka iekodos ta atduros pret kaut ko cietu. izradas iekshaa iecepts liels plastmasa gals ar asaam malaam.

š šeherezade 25.05.2009

Raivo, Tu nu domā sekli ar šo savu izteicienu-ražotnēs strāda zema slāņa cilveki...Ražotnēs mēdz strādāt cilveki arī ar augstākajām izglītībām un labu specialitāti, tā kā ņem savus vārdus tulit pat atpakaļ!!!Tas ir apvainojoši ari man, jo pati strādāju Lāčos, kuri ir slaveni ar savu izcilo kvalitāti un vienmēr jaunu un interesantu produkciju, un atbildibas sajūta man ir daudz, daydz lielāka kā vienam otram, kas ieņem loti augstus amatus, bet ne velna nedara...kā pirmo piemēru varu minēt mūsu ''jaukos''deputātus...

P pufa 25.05.2009

Ņam-ņam ražotājiem ir līgums ar zobārstiem. sieriņos saliek visādus dzelžus, uz kā salauzt zobus, lai zobārstiem būtu darbs un peļņa.krīze taču- katrs izdzīvo kā māk...

U Uģis riktigais 30.05.2009

Lūdzu ņemiet vērā, ka daudzus darbus vairs neveic uzņemumos cilvēki.Kāda skrūvīte varēja izkrist kādam robotam, bet ne jau cilvēkam no galvas! Beti kit-kat laikam ražo Vācijā.Tas nozīmē, ka viņi darba iesasita arī prusakus . Un kāds prusaks būs lietojis alkoholu darba laikā, iekritis šokolāde un aizgājis bojā.Un tagad Vācijas policija mekle dezertējoso darbinieku, lai atlaistu no darba par darba kavējumu! Bet šis-iedomājies-atdusās šokolādē! Lai viņam viegla šokolade !!!

U Uģis riktigais 30.05.2009

...ja kāds grib protestēt un teikt, ka prusaks nebija darbinieks, tad man jautājums-kā viņs iekļuva apsargata teritorijā? Visādām ražotnēm apkart ir žogi, novērošanas kameras, tad vēl visādas kodu kartes, ar kurām var atvērt durvis tikai darbinieki.
Aprunajaties kaut vai ar Bīnu Ladenu.Kāpēc viņs nespridzina neko?-tapēc, ka viņu neviens nekur nelaiz iekšā vairāk!Vo!

I inese 30.05.2009

Protams, neparko nevar buut dross! viena mana pazinja straadaa maizes ceptuvee, vienreiz vinja aizgaaja uz darbu ar pieliimeetiem nagiem, veelaak dalja no tiem tika atrasta pavisam citaa latvijas pusee kaadaa baltmaizee:D Nju par saadaam lietaam nebriinos, pati esmu straadaajusi lielaa uznjeemumaa, kas straadaa cilveekiem, taa gan bija meebelju rozotne, bet tur ar tika redzeeta cilveeku bezadbildiiba, vnk visu jau nekad nevar paarbaudiit un nosargaat, un reizeem jau taadaas firmaas gadaas arii pa kaadam neabildiigam vai riebiigam cilveekam! un tas izskaidro visu!

F fabnngfdfbf 07.06.2009

ja