www.sudzibas.lv Grāvendāle Nekvalitatīva prece

Sia''Grāvendāle'' - Nekvalitatīva prece

Gribu pievienoties visiem komentāriem tieši par šo pārstrādes uzņēmumu Grāvendāle.Tur nu produkcija tiek pārstrādāta un pēc tam tirgota nu tiešām drausmīga. Es nesaprotu ar ko viņi ir uzpirkuši sanitāros dienestus, kā arī cilvēk patērētāj tiesības dienestus atļaut ar šādu produkciju tirgot? Tā produkcija vienkārši nav ēdama.Pārdevējas to produkciju pat nemaz nevar izpārdot, jo viņas to produkciju vispirms nomazgā vairākos ūdeņos, un tad tirgo. Lai pārdevējas vismaz kautko ietirgotu, viņas ir spiestas melot ka tā nav Grāvendāle.Vai tas nav absurds? Augstāk stāvošās instances tak dariet kautko!!!

R Raisa 09.04.2009

Может быть в самом начале и было качество, но сейчас есть вообще невозможно. Мало того продавцы хамки. Такое чуство, что им не платят зарплату и от того они злые. Особенно те продавцы, которые работают на Цетральном рынке. Не разговаривают, а гавкают, вместо того чтобы помочь, торопят, а если скажешь, мол подождите две минуты, я не могу так быстро решить, вообще не обслуживают. В моем лице они потеряли покупателя. Очень жаль.

L Laima 27.11.2009

Nopirku "Bērnu desu ar sieru" -traģiska, ja neteikt vairāk! Tā laikam domāta indēt bērnus! Vismaz nomainītu nosaukumu.Tā ir parodija uz Padomju laikā ražoto desu ar identu nosaukumu.

L loreta 03.12.2009

pilnīgi piekrītu visiem šiem komentāriem.Man liekas ka nav tādu pircēju kas nezinātu Grāvendāles produkciju.Bet žēl to pārdevēju kas tirgo viņu preci Rīgas Centrāltirgū.Es vēl apbrīnoju tos cilvēkus, kuri var apstāties pie vitrīnas un kautko nopirkt.Cūku ēdiens izskatās labāks un kvalitatīvāks.Vai tiešām paši saimnieki neredz ko viņi ražo un tirgo?Vai tiešām neatradīsies tāds cilvēks, kas šo jautājumu risinātu?Neticu ka viņi tālu tiks ar tādu produkciju.Gan jau nāksies kautkad bankrotēties.