"Grāvendāle" šašliki - Kur gaļa?

Iepirkos veikalā "Maxima", bet runa jau nav par to! Ar draugu gribējām šašliku. Pamanījām, ka ir akcija "Grāvendāles" šašlikam no vistu šķiņķīšiem "Piknika" un protams iegādājiemies tos! Nopriecājāmies, ka būs garšīgas vakariņas un priecīgi devāmies mājās. Mājās atvēru paciņu, bet tur vairāk kaulu nekā gaļas. Nu gluži kā sunim domāta paciņa. Tomēr izcepu to, kas laikam saucas šašliks, taču gaļa nekāda, tāda sajūta, ka 100 gadīga vista sagriezta. Laikam pirkt lētāko šašliku nav laba doma!!!

J

K kostja_petroff 18.04.2009

Šašliku nav grūti pagatavot pašam. Recepšu ir daudz. Iznāk lētāk un garšīgāk. Tāpat neiesaku pirkt gatavus salātus.

š šeherezade 18.04.2009

Tas jau pavisam cits stāsts-ko gatavot pašam un ko pirkt veikalā, bet šeit cilveks pastāsta, kāda kvalitāte ir ''Grāvendāles''produkcijai, lai ari citi zina...domaju, ka arī apavus un zobus labot pašam mājās iznāktu lētāk:D:D:D

U Uģis riktigais 18.04.2009

Es arī domaju, ka paciņa domāta bija sunim. Nez vai eiropas suņi zina, kas jadara ar kaulu? Viņi laikam tikai tos brūnos sūdus ēd:)
Arī kaķi nedrīskstēs peles ķert, jo tas būs peļu tiesību pārkapums.

š šeherezade 18.04.2009

Bet varbūr tik tiešām ''Grāvendāle''sākusi ražot šašlikus suņiem, par ko tad sunči par cilvēkiem sliktāki?:D Un tā niša, cik noprotu, ir brīva-nebūs jāsastopas ar konkurenci...
p.s.Uģim R.zināšanai-tie brūnie s...i nemaz tik sū...i nav-normāla mūsdienīga suņu barība un kauli jau nu nekādā ziņā nav barība, bet kārums...:))))

U Uģis riktigais 18.04.2009

šherezade, sašlikus jau arī cilvēki katru dienu neēd :))