www.sudzibas.lv Grāvendāle produkta kvalitāte

Gravendāle - produkta kvalitāte

Labdien,

Tik skaista bija kādreiz firmas "Grāvendāle "reklāma pa TV.
Bet dzībvē viss ir savādāk, kā izrādījās.
Nopirkām firmas "Grāvendāle "cīsiņus, jo bija atlaide.
Piedodiet, bet tie nebija ēdami . Tualetes papīras, sojas un vēl kaut kā krustojums -tas bija šo čīsiņu satāvs . Diemžēl, tā nebija pirmā reize kad iegrābos
Nesan iegrābos vēlreiz - desa no Grāvendāles, doktora.Akcija - 2 gab. pa viena gab. cenu . Super, bet... Atvainojiet pat suņi to neēda, kur nu vēl cilvēki .Garša vienkārši pēc kaut kā sintētiska.
NEKAD nepērciet firmas "Grāvendāles "produkciju, ja negribat būt nepatīkami pārsteigti.

Ar cieņu

Juris

J

M Muris 09.12.2010

Velns vin zin, kadus sudus tur liek ieksa, novarot mednieku desinas apskatiet kads tas katlins paliek.Mans suns pat smej...

S spor 09.12.2010

vārītās desas un cīsiņi var būt garšo dažādi, bet visos ir vieni un tie paši sūdi.

P Profi 26.12.2010

Kad jus taupigie pirceji uz akcijam sapratisiet ka apgalvot par tualetes papiru saturu desas idiotisma virsotne es zinu daudz variantus ka pie minimuma gaļas panakt laj jus to nopirktu. A viss tapec ka pircejam vajag produkta nevainojamu izskatu nevis isto kvalitati. Ari salidziniet gaļas cenu un desas cenu+darbs ražotne piegade veikala uzcenojums nodokļi. Cik sanaca?

S Spot 27.12.2010

Ta ir

B BIGs 16.07.2011

Laikam kaut ko piejauc klāt.