Sia Grāvendāle - uzmanieties

Labdien.Gribēju painformēt topošos darba meklētājus-uzmanieties no šī uzņēmuma.Manu mammu atlaida it kā ar 26.martu bet līdz pat šodienai nav samaksājuši algu par februāri,martu,kompensācijas kas paredzētas saistībā ar atlaišanu.Ir pat uzrakstīta sūdzība VDI un ne vien viņa bet arī 2 kolēģes.Tāpat ja iesiet tur strādāt-pirksiet sev pašī apģērbu,jo tādu neviens tur nedod-a ja nu vienīgi nāk PVD(caur kabinetu)-tad gan izsniedz,jo cehā ne vienu reizi nav bijusi un ja godīgi es pat baidītos ēst viņu produkciju,jo pat etiķetes ir liktas pārlīmēt

U Uldis Plūmīte 02.07.2016

SIA"Grāvendāle" ir uzņēmums, kur viss lielākā menedžeru maiņa, regulāri visi vainīgi tikai ne paši īpašnieki.Ļoti zems līmenis, nekvalitatīva produkcija un lētas izejvielas.Varat tur sagaidīt regulārus iekšējos konfliktus no vadības puses, neizmaksātas algas laikā, regulārus pārmetumus. Jābrīnās, ka šajā biznesa laikmetā vēl tādi stagnātiski uzņēmumi eksistē.

K kurzeme 07.04.2017

Ja kādam vajag paprasit savu algu, tad personigi ir jābrauc pie Gravendales ipasniekiem ... - es tādā veidā ari dabuju un bez tiesas ! Varu padalities ar adresem un tel. !
Burē Grigorijs, Rīga, Ilūkstes iela 52-24, valdes priekšsēdētājs, ar tiesībām pārstāvēt kapitālsabiedrību atsevišķi;
Edidoviča Inna, Rīga, Akas iela 9-6, valdes loceklis, ar tiesībām pārstāvēt kapitālsabiedrību atsevišķi.
Edidoviča Inna – mob.26510079