www.sudzibas.lv Tukuma Piens качество

Tukuma Piens - качество

вчера купил в максиме молоко в мягкой упаковке "Tukuma piens", хотел кашу на молоке сварить, дома открыл пакет, а там мутно-белесая жидкость, рискнул, попробовал, на вкус оказалось просто вода.

P

п Прохожий 18.06.2010

Странный случай. Очень часто беру Тукумское на протяжении 2-х лет, никогда подобного не было, на вкус молоко могло бы быть и получше, но за то всегда еще пару дней свежее после окончания срока годности, это очень хороший показатель качества.

Z zu 12.09.2010

Nekas nav mainījies- vakar nopirku ''Mego'' tīklā Tukuma ''balto'' pienu 2%, bet no piena pat krāsas nebija, pielēju kafijai, tā ir palika tāda kā bijusi melna.Laikam piena kannas izskaloja un salēja pakās, lai tie ļautiņi dzer. es pat pamaisīju, domādama, varbūt pulveris nav izšķīdis... bet nekā.. derīguma termiņš- vēl 4 dienas derīgs.