www.sudzibas.lv Tukuma Piens dulkains udens 2% kefira vieta

Tukuma Piens - dulkains udens 2% kefira vieta

Sodien iegadajos Tukuma Piens razoto divas 1 litrakas 2% kefira produktus ( tetrapaka,preces srifta kods 4750072020227 ).Atveru vala vienu,leju kruze udens ar bali gaisu pieskanu.Sazvanijos realizacijas dalu un pazinoju par sadu lietu,ka tas noteikti nav kefirs.Solija atzvanit mazliet velak.Protams,ka zvans ta ari netika sagaidits.Tapec nolemu seit uzrakstit.Atveru ari otro paku - tas pats rezultats:udens ar balas krasas pieskanu un ieskabenu garsu.Isa laika perioda rodas tada gaisaka peldosa sala netirigi dulkaina udeni.Senak pirku vinu kefiru plevju pakas,nebija ne vainas,tacu jau gandriz gadu vinu neperku,jo tani noteikti ir kaut kadi maisijumi nelabi.Tagad nekadu sis kompanijas produktus nepirksu!Nekad! Un tad lai nenid tie latvju balelini,ka vinu produktus neviens neperk!Vajag razot kvalitativi nevis tirgot samazgas.

C [email protected] 12.02.2017
Slikts produkts

Labdien. Iegadajos Tukuma piena razotu produkciju, pienu loti saskabis pec otras dienas. Vai tiesam nebeigs razot nekvalitavu produkciju?