Latvijas Balzams - "Grādu medības"

2008.gada rudenī "Latvijas Balzams" rīkoja akciju "Grādu medības.Pērc un saņem dāvanu." Bija jāiegādājas noteikts dzēriens, gan tā daudzums. Veiksmīgi kopā ar draugiem pievārējuši noteiktu daudzumu šās 40 grādīgās dziras, sāku interesēties veikalos pēc nopelnītajām dāvanām. Bet nevienā no daudzajiem apmeklētajiem veikaliem, kuros notika šī akcija, nebija iespējams nekādu dāvanu pret čekiem saņemt. Arī pārdevējas bija sašutušas par šo akciju, - visu pircēju neapmierinātību saņēma viņas. Viņas arī atklāti izteicās, ka nevajadzēja tādu akciju rīkot, ja nepietiek dāvanu. Tad "Latvijas Balzama" veikalā Stacijas laukumā man piedāvāja pieregistrēties kaut kadā burtnīcā. Solīja uz mani adresi tuvākā laikā piegādāt godīgi nopelnīto... Tā pienāca 2009.aprīlis, kad atskanēja telefona zvans un likās - dāvana jau rokā. Bet nekā. "Latvijas Balzama" pārstāve piedāvāja man braukt uz Ķengaragu, bet kad es teicu, ka man tur nokļūt nebūs visai ērti, atbilde bija: "Nu tad ar jums citreiz..." No aprīļa ir pagājis vēl pusgads, bet no manām nopelnītajām glāzītēm nekā...Vai tiešām tādam lielam un populāram uzņēmumam kā "Latvijas Balzams" vajag krāpt savus klientus?Kaut arī tie ir tikai sīkumi, tomēr nepatīkami.

Z

H Hugo Djego 07.11.2009

Vienīgi vari mierinat sevi ar domu, ka dažiem cilvekiem ir bijis darbs akcijas dēļ.

C Cyn-x 07.11.2009

Taadapat huinja bija ar Liivu alu! sakraaju kaadus 10 korkjus bet kausu nedabuuju :-(

K Krī 08.11.2009

Tāda sajūta, ka visi žūpo tikai dēļ dāvaniņām.

B biksis 09.11.2009

A ko citu darīt? tikai žūpot par dāvanām. Es Aldara kreklu jau žūpojot dabūju, tagad pažūpošu un piedalīšos Cēsu Alus akcijā - dabūšu cepuri lai nav jāpērk atsevišķi...
Tā kā žūpotāji rullē... :D :D :D