www.sudzibas.lv Latvijas Balzams Veikals Krāpšana, nepietiekama informācija par sniegto produktu klāstu

Latvijas Balzams Veikals - Krāpšana, nepietiekama informācija par sniegto produktu klāstu

Vakar 17.07.2021, nolēmu pabaudīt vakaru, iedzert kādu alkoholisku dzērienu, nonācu pie secinājuma, ka jāturās pie senču tradīcijām un jāpaņem vecais labais stolichnaya degvīns. Viss kārtībā, dzeru, atpūšos, pa virsu uzdzeru kādu koliņu, vakara jautrība sāk sist augstu vilni, sāku demonstrēt savas tuvo austrumu deju zināšanas, pēc būtības, stolichnaya degvīns savu darbu ir veicis, un etiķete nemelo - tas tiešām ir augstas klases degvīns, gluži kā s klases mersedess, šīs sajūtas ir neaprakstāmas, tas vienkārši ir jāpiedzīvo. Bet šis viss ir tikai sākums...

18.07.2021, šodiena. Vienkārši drausmas. Es jau vakarnakt biju ieplānojis piecelties, doties agrā rīta skrējienā, pavingrot, izstaigāties ar sunīti, bet nē - mani moka šausmīgs nogurums, mana galva dūc un sūrst it kā es būtu 3 dienas no vietas dauzīts ar metāla steku, tas ir prātam neaptverami kādu postu šis nodara manai mentalitātei, mana motivācija uz atlikušo dienu ir vienkārši izsūkta.
Bet kā es to varēju zināt? Kad makdonaldā brauc pa grīdu ar slapju lupatu, tad attiecīgi arī tiek uzlikts brīdinājums, lai cilvēki uzmanās, nesasitās. Ja klients sasitīsies un salauzīs mugurkaulu, uz makdonaldu ierasties vairs nevarēs. Lūk, klients zaudēts.
Kāpēc gan Latvijas balzāms nevarētu pacensties, un norādīt, lai lietotājs uzmanās un mentāli sagatavo sevi šādām briesmām, kas viņu potenciāli sagaida nākamajā rītā.
Cilvēki, saudzējiet sevi. Jūs nevēlaties šo piedzīvot. No šīs dienas nekad vairs nelietošu alkoholiskos dzērienus un neiesaku jums arī, daba mums sniedz avota ūdeni, izmantosim šo iespēju.

18.07.2021

Good Intentions 18.07.2021