Latvijas Balzams Veikals - Briesmīgs serviss

Pārdevēja ja nemaldos sauca Anda 60 gadīga īsiem matiem, brillēm lūdzu viņu atlaist
dēļ viņas vairs nevēlētos tur iepirkties atbraucu no Liepājas un vēlējos nopirkt lielo ūdens pudeli iegāju tur un biju ļoti lielā šokā kā būdama pārdēvēja viņai vēl nav kauna tur strādāt...
Kā viņa izskatās kauns liels fui nemazgāti mati, drēbes un darba apģērbs halāts vai priekšauts viss netīrs, pretīgs
ļoti ne laipna, lamājas, pilnīgi neko nerunā es runāju latviski viņa attiecās runāt tikai krieviski mēs galu galā dzīvojam Latvijā nevis Krievijā un ir jābūt cieņai pret klientiem. Lūdzu viņu atlaist!

09.04.2021

Papildināts anonima. Pele 09.04.2021

Šī Anda strādā Jūrmalā, Bulduros Latvijas Balzama veikalā lūdzu viņu atlaist tik nekompetenta pārdēvēja redzēta pirmo reizi mūžā!

Atbilde no Latvijas Balzam Veikals Support Pārstāvja atbilde 13.04.2021

Labdien,

Pateicamies par Jūsu vērību un informāciju, kuru sniedzāt mums par veikala darbinieku. Aprakstīto notikumu noteikti izmeklēsim un veiksim pārrunas ar darbinieku, lai turpmāk šāda nepatīkama situācija nerastos.

Priecāsimies Jūs redzēt mūsu veikalos arī turpmāk!

Latvijas balzams veikalu tīkla komanda