www.sudzibas.lv Stockmann Siltie pārtikas produkti

Stockmann - Siltie pārtikas produkti

Atverot mājās silto kupātu iepakojumu radās iespaids, ka tajā atrodas beigts kaķis, smirdoņa pa visu māju, vispirms izmetām kupātu miskastē, bet tad sāka smirdēt viss dzīvoklis un nācās kupātu uzreiz nest uz atkritumu urnām. Jāpiebilst, ka dzīvnieki arīdzan no kupāta atteicās, gan suns gan kaķis .. nebūtu gan ļāvuši ēst, gribējām tikai redzēt, cik ļoti produkts ir sabojājies.. Jautājums gan ir pa to, pēc kā tad šodien smird VISI siltie ēdieni, jo galu galā taču siltais akvārijs Stockmann ir viens, un vai tām tantēm ir cūku gripa ka viņas pašas nevar saost, ka produkti smird pēc maitas??!

K

P Pedropizza 13.11.2009

Pamēģiniet kādreiz paši kaut ko sameistarot. Radīsies gandarījums un rīta kaka normālā krāsā.

H Hugo Djego 15.11.2009

Kašķi, vai esi drošs, ka nenopirki kādu eksotisko kīniešu ēdienu?Tagad jau visādus sudus piedāvā ēšanai...

. ....kl 15.11.2009

Vispār kupātiem ir tāda specifiska- jocīga smaka.

S sh 14.12.2009

Es stokmanā nopirku nenorāli pārsālītus kalmārus, pilnīgi neēdamas pankūkas, it kā ar lasi, bet iekšā bija zāle ar nesaprotamu masu un jūras gaili, par kuru nav informācijas, ka viņu spuras ir supperindīgas.

E Eseseseseseseses 14.12.2009

kas ir kupaati?
kaa juus ziniet kaa smird beigts kakjis?