Augļi,maize,piens - Kur ir rakstīts

Ko lai dara?Strādājot veikalā Maximā aizpērk ar termiņu produktus, kurā līgumā darba rakstīts ka pārdevējām tas jāpērk?Par neizpirkšanu draud ar atlaišanu no darba.No rīta līdz vakaram priekšniecība kliedz, ar kādam tiesībām.vai tad tiešām tagad visiem vienalga lai tik strāda un var pazemot.Tu strāda ka darba rūķītis un tapat slikti.ja jau nepatīk tad lai jau atlaiž no darba.

H hehe 19.11.2009

Pirmā dzirdēšana, ka tas tā ir...

R rrr 21.11.2009

Darba devējam nav tādu tiesību - likt darbiniekiem izpirkt produktus, kuriem beidzies derīguma termiņš. Tā ir paša veikala vaina, ja viņi nespēj ieplānot, cik daudz konkrētās preces ir jāiepērk, lai nekas nepaliktu pāri.
Par šo darba devēja patvaļu jāziņo Valsts Darba inspekcijai!

H Hugo Djego 21.11.2009

Maximā visiem veciem produktiem jābūt izliktiem ara plauktos un virsū jābūt salīmētiem jauniem realizācijas terminiem, tad nekas nebūs jāpērk pašām!

V VienkāršiMarija 21.11.2009

neko nesapratu no šī texta, sorrrrry:(