VK SERVISS frikadeles un pelmeņi - inde!

VK SERVISS produkcija absolūti neēdama! Neesmu īpaši kaprīza ēdiena izvēlē, taču, ja vēl pelmeņus "ar gariem zobiem" esmu varējusi mazliet ieēst, tad šodien zupā izvārītās "vistas gaļas" frikadeles pietika tikai vienreiz pagaršot, un visu zupu nācās izliet ārā. No kādām pūdētām izejvielām tās gatavotas? un šķiet, ka vēl mēģināts "uzlabot" ar nezināmām, bet izteiktām ķīmiskām piedevām...!! Vai īstā gaļa aiziet tikai inspektoriem???
Nepērciet šo indi!!!

ņ

A Aleksandrs 02.12.2009

Pilniigi piekritu.Miklas pikuci ietits nezinamas izcelsmes galas pikucis, ja to masu vel var saukt par galu.Neietojami mesli ir si razotaaja produkcija.

A Aleksandrs 03.12.2009

VK SERVISS maksa algas tikai aploksnes, krapj valsti un visus savus darbiniekus.VIDam butu ko pastradat.

S sss 04.12.2009

nemāki vienkārši pagatAvot, aita tu. paliec pie savām picām un ātrajām zupiņām ;)

K konti 06.12.2009

Viss ieprieks minetais ir patiesiiba.Saja razotne neko labu nerazo, galas vieta soja, miklu liek vairak ka vajag bieza slani, termini tiek parsisti uz pacinam, uz veikaliem atpakal aiziet pedejie meesli, jo neko ara mest nedrikst.Par algam pat runat nedrikst, kam lielaks deguns, tam lielaka alga.Viss aploksnees.Vismaz agrak mileja iebarot kontrolejosas institucijas.Pieliideji un kukuldeveji.

A AAAA 28.01.2010

NE PI*ZDETJ NA VK-SERVISS !!!

B Boom 06.10.2010

ka jus to visu varat zinat man radinieks tur strada vk servis un vina taisa labus pelmenus ja nezinat tad aiztaisat savas pakstis noladetas jus lohi zb jus man es vk servisa produktus edu katru dienu un neka tada ko jus sakat man nav noticis. jus vienkarsi nemakat taisit est :) un ja ari tas butu noticis tad jau vk servis butu slegts :(75% latvijas iedzivotaji ed vk servisa partiku un ja viniem butu bijis ta ka jums tad jau tads vk servis nepastavetu pedini. un vai jus vispar zinat ko jus perkat :)varbut jus panemat jera, lielopa, vaicukasgalas frikadeles un katras galas frikadeles taisa savadak tapat ka pelmenus. un sajos produktos netiek likta klat soja. taka nevajag melot es labak zinu un mana mate ari labak zin

V vvv 14.11.2010

Sam tam rabotaju!chitaj sostav-chto tebe boljshe nravitsja! govjadina zhesche po vkusu, chem kurica.baraninu i tak ne vse edjat.mozhet ti prosto gotovitj DAZHE peljmeni ne umeesh??? pochemu u nas togda zakazi idut iz Anglii i Irlandii? Germanija, Estonija i Litva prosto zabrasivajut zakazami.Polovina evropi est i vsem nravitsja, a esli v Latvii 2-3 ljudjam ne nravitsja, to eto ne znachit, chto peljmeni plohie!!!

L Linda 14.11.2010

cik ilgi angli rij jusu meeslus???gan jau aizrisies aatri:)darbinieki protams arii rij savus suudud, jo citi tos vairs negrib:)))
ja buutu tik labi, nebuutu tadu rakstu!

M maksis 13.04.2011

ko jus varak kengat (jus noladetie konkurenti) es piemeram lietoju tikai VK-Pilsetas Orginalos... Un vel soto no vinu gastranomijas.. Un ir garsigi un kvalitativi, , /...

Bet jus pasi esat puvusas pelavas :D

K Kulinārs 13.04.2011

Galīgi sūdiga firma, iepērk no maitu savācējiem visus sprāgoņus, kaut būtu nomērcējuši kālija permanganātā un pielikuši attiecīgas garšvielas.Tas, ka šie to gaļu ar visām strutām un tārpiem samaļ, visiem sen zināms.

I Ieva 13.04.2011

Visiem gardēžiem piedāvāju vagīnā mērcētus pelmeņus!