S Sivija 30.11.2009

Tādus cūkas daudzi vēl nav satikuši, kādi ir Konošonoki.Par viņiem neviens cilvēks Ēvele un Jērcēnos labu vārdu neteiks.
Viņiem es ieteiktu, iztīriet vismaz divreiz dienā zobus, no rīta un vakarā.Citādi pretīgi runāt ar tādiem cilvēkiem.

L ludza 12.12.2009

Nu, bļin, es zinu to veceni.Viņai putni visas smadzenes ir izknābājuši.Viņa jau savu vīru uzskata par sētas kranci, kurš izpilda viņas komandas.Tā vecene uzvedas tā, ka viņai vienmēr starp kājām ugunskurs degtu.

I Inese 12.12.2009

Sandra, kad ierodas uz skolas salidojumiem, tad tiešām ar viņu neviens nevēlas kontaktēties.Viņa ir vienkārši pretīga sieviete.Viņa visur uzbāžas ar saviem banketu piedāvājumiem, kuri tiešām nav no lētākajiem.
Man nepatīk kā viņa izturas pret saviem darbiniekiem.Es to redzēju pēdējā salidojumā, kur viņa uzsauca galdu no savas firmas.Viņa savus darbiniekus uzskata par beztiesiskām būtnēm.Viņa ar dažādiem krievu lamuvārdiem izrīko savus darbiniekus.Viņa ir ļoti rupja sieviete.Viņa salidojumā pret darbiniekiem uzvedās vienkārši pretīgi.Bet pati salidojuma laikā uzbāžas dažiem precētiem saviem klases biedriem, bet viņai taču mājās ir vīrs un bērni.

S Silvija 14.12.2009

Tā jau ir Sandra Konošonoka, kas padomju laikos par saviem darba kolēģiem ziņoja VDK ... rajona nodaļai, ko kurš runāja, un ko kurš darīja.Daudzi viņas dēļ zaudēja darbu, un tika daudzu cilvēku dzīves izpostītas.Tādas cūkas vienmēr peld pa virsu.RIEBJAS TĀDI CILVĒKI!!!

Q qqq 24.03.2010

Kad Sanvik īpašnieki beidzot atgriezīs naudu par neuzklāto kāzu galdu"?Mani neinteresē Jūsu problēmas, ka māšīnas bijušas sasistas vai citas lietas.Nevajag piečakarēt cilvēkus, tad Jums arī neviens netraucēs biznesā.Ātri atgriežat naudu, citādi sagaidīsiet nevēlamus ciemiņus mājās...

A Agris 05.07.2010

Šie divkājainie parādus nekārto kamēr viņus neaizved uz mežu un nepiesien pie koka.

A Artis 13.12.2011

Konošonoki tiešām nav normāli cilveki.Sandrai Konošonokai vispār ar galvu nav labi.Kad viņa sāk runāt, tad liekas, ka cietuma recidīviste runā.Rupjāku sievieti par viņu nezinu...