Cesvaines piens - Mēsli

Veikalā nopirku Cesvaines piena paku, derīguma termiņš bija vēl kādu nedēļu. Vārot piena zupu, pielēju klāt. Pēc kādām 5 minūtēm virtuvē sajutu šausmīgu smaku. Izrādās, ka piens gan smaržo, gan garšo pēc govju mēsliem (vismaz pieļauju, ka tieši tā garšo govs mēsli). Vienmēr ir licies, ka kas tāds var notikt ar vietējo zemnieku ražoto pienu, ja govs tesmenis ir netīrs vai vienkārši kāds mēsla krikucis no netīras govs iekritis spainī, bet kā var būt, ka piens, kas tiek apstrādāts un pārbaudīts, pie patērētāja nonāk tādā stāvoklī?

B

E Eseseseseeseseses 20.07.2010

tiešām, cesvaines spiens mēdz būt nekvalitatīvs, saskābst pirms termiņa...

T tifany 20.07.2010

Neko sliktu nevaru teikt par šo produktu, bieži pērku šo produkciju un nav gadijies vecs vai saskābis.

G green 20.07.2010

Garšīgi, regulāri iegadājos pirmā dzirdēšana.

P pelite 20.07.2010

Vasaras laikā vāra piena zupu, kautkas stulbs, auksto zupu vajadzēja taisit! Cesvaines pienam nav ne vainas silta laikā nav brinums ka viss saskābst, vakar ķīseli uzvārīju saskāba šodien nav ēdams:D

T tina 20.07.2010

Piekrītu iepriekšējam komentāram!

B bb 20.07.2010

Tev saskābis piens ož pēc mēsliem? Zemenes ar pienu arī ziemā jāēd? Jo ari nevārītā veidā tas piens smirdēja drausmīgi.

N neitrāls 20.07.2010

njā zemenes ziemā, laikam mums te tropi, varbūt arbūzu sezona ari pajaunam atsaksies ziemā? Vajadzeja iet uz veikalu atpakal ar savu smirdīgo pienu, ko čiksti, kā tu tagad uzzināsi vai veikala uzglabasana pie tā ir vainīga vai ražotajs ko?????? Gudrinieki.

L lilli 20.07.2010

pelīte laikam ar bim kopa varija zupiņu:D:D:D vai varbut tas ir viens un tas pats cilveks...hahahahahahhaha

K kika 20.07.2010

nju jā...cik cilvēku tik viedokļu.

B bb 20.07.2010

Gaumes lieta..ļaudīm mēsli patīk

H HAHAH 20.07.2010

:D :Dfuuuj

P Pauze 25.07.2010

Tieši šodien atvēru paku, kurai derīguma termiņš ir 26. jūlijs. Un, ja būtu ieskābis..., bet tiešām tā pamatīgi pēc mēsliem. Pie rīta kafijas vēl tā īsti nesapratu, bet nu, kad piedzēru pie zaptes maizes - briesmīgi. Esmu Cesvaines piena produkcijas ilggadēja pircēja. Tagad - jādomā. Ari krējuma vairs RIMI nav:(
Varbūt tā ir ļaunprātība?