Drusti - torte

Pasūtīju uz dzimšanas dienu torti ar uzrakstu Vitai 40, centrāltirgū, kur ir Drustu stends. Aizejot pēc pasūtījuma un atnesot mājā, konstatēju, ka uzraksts ir Zitai 40. Gribēju braukt atpakaļ, bet vīrs teica, ka lai jau paliek tas uzraksts. žēl, ka tik pavirši strādā. vairāk neiešu uz Drustiem pirkt kūkas un citiem arī neieteikšu. Pārdevēja ari bija nelaipna.

V

Z zipo 10.01.2011

Un vai tad nebija garšīga???!!! Kļūdīties ir cilvēciski! Jums pašai nekad nav gadījies kļūdīties? :)

N noreply 11.01.2011

vah vah vah!!! Jāpriecājas, ka neielika majonēzi krēma vietā...

M Mellene 12.01.2011

Skaista torte:)

P pufa 12.01.2011

Daudz interesantāki notikumi būtu risinājušies, kad šādu torti mājup būtu atnesis laimīgās jubilāres vīrs. Daudz laimes jubilārei!
===============================================
daudz interesantāk būtu bijis, ja jubilāres vīrs bijis pasūtītājs. :)
un tas, ka vīrs atrunājis Vitu iet atpakaļ, neizslēdz šo varbūtību!

M Mellene 12.01.2011

tu nu gan bisk samurgoji:(Fantāzija tev strādā.

B baby 11.02.2011

žēl, ka tā sanācis ar klienti, bet nevajadzētu vainot drustus!cita lieta ja pasūtijāt cehā uz vietas, tad nolaidiba ka nepareizi pierakstīts, bet tirgus zvana un pasūta...esat droša, ka tās pārdevējas nesajauca, neskaidri nenomurmulēja? man viņas ar nepatīk, bet tādas nu ir tirgus darbinieces, un ne Drustu darbinieces...torte smuka, un dārgi ari nav..tik kategoriski, ka neko nepirkšu, , , mjā

I iveta 25.05.2011

tiesham drustos loti nelaipnas pardevejas...

L linda 14.09.2011

Ja jus gribat ko no drustiem pasutit ieteiktu zvanit viniem reku ir telefonu nr 67610782, 67606494, 67606495, bet tad ir jabrauc pasiem pakal, neatceros tiesi kur tas ir bet tas kautkur vienibas gatve, vinmer vis ir bijis loti garsiigs, un svaigs.

I Ināra 29.11.2011

Manai meitai ar uz tortes bija "Sandrai 15" vietā - Sandai 15. Pamanīja draugi tik 3.dienā, pats jubilārs pat ne, pētot draugos bildes?! Bet ļoti garšīga!

ArnisLipsis 27.05.2013

Labi, ka es Tur neko neigādājos. Tieši gribēju, bet tad atradu Fēliksa Konditorejas internetveikalu un nenožēloju. Pasūtīju internetā un bija tieši tas ko vēlējos