www.sudzibas.lv IKI Krāpjas ar cenām!

IKI - Krāpjas ar cenām!

IKI veikala krāpjās ar cenām. Iegāju, lai nopirktu olas. Skatos, akcija. Eju klāt, apskatu, likšu tūlīt grozā. Eju pie kases, lai samaksāt. Nopērku visu, salieku grozā. Eju mājas. Izvelku no maisiņa čeku un redzu, ka olas ko pirku uz akciju, čekā ir izsistas 20 santīmus dārgākas.
Jutos kā piešmaukta. Nākamajā dienā gāju apskatīties. Vēl joprojām bija izlikta akcija!!Paņemu paku rokās un salīdzināju. Protams, ka svītru kods atšķīrās. Bet vēl labāk bija tas, ka meklējot īsto akcijas produktu, secināju, ka tāda nav. Jo visi svītru kodi atšķīrās no akcijas svītru koda. Takā skatieties un ļoti salīdziniet visu. Šis ir IKI Purvciemā pie Mēbeļu nama. :(
Arī paletes ir saliktas tā, ka man jākaras pāri metrīgai paletei platumā un augstumā, lai paņemtu saldētos produktus, jo no otras puses tos aizsniegt nevar.
Un ne mazums reizes no cilvekiem esmu dzirdējusi par veciem gaļas produktiem, kas stāv vitrīnā.

A Aleksa 17.01.2011

Visvairāk man patīk, ka parasti visi ierauga čekus tikai mājās...kāpēc jāsūdzās, ja pati nespējat pie kases paskatīties, kamēr vēl neesat samaksājusi par pirkumu? Manuprāt, krāpt neviens negribēja, jāsaprot, ka veikala darbinieki arī ir cilvēki. Un vispār, ja ir problēma, tad tā ir jārisina veikalā, nevis jāraksta dīvainas sūdzības. Ne šoreiz, manuprāt.

J Juris 17.01.2011

Aleksa, nav vis tā kā Tu saki. Piemēram, Zolitūdes IKI.
Mani bērns pierunāja iegādāties mantiņu, kas maksā x latus. Pierunāja tādā ziņā, ka šis pirkums nebija plānots un maksāja vairāk nekā 3 latus. OK, esam pie kases, kur izrādās, ka tā mantiņa maksā nevis x latus, bet jau x+1.5 latus
Zini, es kasiereis izteicu lūgumu lai šo jautājumu sakārto un to mantiņu tomēr nopirku, jo, ņemot vērā bijušo dialogu ar bērnu, neuzskatīju par pieņemamu tagad pēkšņi bērnam atteikt. Atteikt negodīga veikala dēļ.
Vispār es uz IKI eju ļoti reti. Tieši šī iemesla dēļ, ka viņiem ar cenām nav kārtība. Eju uz Mego un brīvdienās braucu uz Maxima.
Kādreiz gan tajā veikalā, tad vēl Neldā, bijām pieraduši iepirkties. Laikam jau kas ir main'jies, ka tas veikals tapis tāds kā tagad ir.

L Laura 19.01.2011

Aleksa, es šo sūdzību rakstu tāpēc, lai Tu tur ieejot paskatītos cenas kārtīgi. Ne jau, lai prasītu Tavu viedokli par to, kur un kad es apskatīju čeku. ;) Protams veikala darbinieki ari ir cilvēki, kaut kā papildus naudiņa jau jāsapelna :D

I Ingrīda 01.02.2011

Tāpēc jau sen es cītīgi skatos, ko man kasiere noskenē. Ir bijuši gadījumi, kad tiešām cenas nesakrīt un tad jau uz vietas uzreiz izlemju - ņemšu vai neņemšu attiecīgo preci.