www.sudzibas.lv Forevers Nekvalitatīva vista

Forevers - Nekvalitatīva vista

Šodien 11.02.2011. Veikalā TOP Kuldīga nopirku Forevers kūpinātu vistu un izrādās pēdējais draņķis . Pirmkārt piešpricēta ar kaut kādu ūdeņainu šķidrumu, jēla un no kūpinājuma ne smakas . Nomērcēta kaut kādā ķīmiskā draņķī un nosutināta. No īstiem dūmiem, garšvielām, vai marinādes, ne grama un ne smakas. Pat suņi to brīnumu neēda ! MURGS kaut kāds ! Ja kūpinājums, tad kūpinājums ! Ja krutka, tad uz cenu zīmes ari jāraksta - mākslīgs kūpinājums, vai vēl kā, nevis jāmāna pircēji !!! Tāpat kā krējumam - ja izstrādājums, tad izstrādājums.

J

G Gardēdis 13.02.2011

Tā taču bija pista vista!Pareizi vien tu esi konstatējis, tas šķidrums bija sperma!

Z Zinaida 13.02.2011

Ja dumaju 4to nastoja64aja kurica dolzna bitj vot takoi!

ķ ķertais 13.02.2011

Prikolīga bildīte:)A''Forevera''produkcija taču jau sen nav ēdama...Kad iegriežos LV, parasti nopērku kādu''Rubeņu''žāvējumu.

T Toķertais 03.07.2011

Būs nosauļojusies!

V Vilis Maize 16.06.2012

Gluži manas domas, arī es "uzķēros uz āķa", jo tā vista maksā 2 ar kapeikām/ kg, lēti. Tādu mēslu vēl nebija nācies nogaršot. Vakuumiepakojumu atverot, nosmird pa visu istabu, no tā gāžas ārā kaut kāda susla, kura, kā jau minēts, atgādina sēklu, tik viskozāka. Kaut kādi, bļin, pieņi ...
Es vispār nesaprotu, kā no tik pateicīga putna var uzražot kaut ko tik pretīgu! Varbūt to zemo cenu var izskaidrot ar to, ka vistas mirušas dabīgā nāvē?
Pilnīgi piekrītu komentam par "Rubeņiem" - izcila produkcija! Cik pērku, neviena jēlumiņa, nakādas "zupas". Lieliska produkcija! "Rubeņi" forever!

Ausainītis 16.06.2012

Dieva kauta vista?