www.sudzibas.lv Liepkalnu medus (no Jungent) zemas kvalitrates produkts

Liepkalnu medus (no Jungent) - zemas kvalitrates produkts

Nopirku RIMI Liepkalnu medu, bet tas garsoja, itka tas butu sajaukts ar cukuru, kaut bija rakstits 100% medus. Nevienam neiesaku to pirkt. Pilnigi bezgarsigs medus - ka cukurs.

Q QWE 16.01.2011

Izabella, tik cik Artūrs. :)

K Kārlis 09.02.2011

Negribētu piekrist. Es nupat iegādājos ''Liepkalni'' medu mazajā burciņā. Viņam ir īsta medus konsistence, nejūtu cukura klātbūtni. Un par to Rimi es nepiekrītu. Šodienas pircējs nav pasargāts praktiski no nekā. Atliek pašam pārliecinaties, kas ir labs un kas slikts. Arī lielveikalu tīklā var iegādāties īstu medu. Mūsu valstī nav patērētāju aizsardzības programmas. Ja viņa arī ir, tad pērkama un lobējama. Pretējā gadījumā Rimi veikalā nestāvētu vairākas dienas puvuši apelsīni no kuriem sula nāk ārā un smird. Ar medu analogi.

S STLV 04.02.2012

Pirkt medu lielveikalā ir jocīgi!
Ir taču ļoti labi sepcializētie medus veikali, un ir biškopji, kas tev medu pievedīs klāt.
ļoti daudzi Latvijas biškopji izmanto mūsu medus mitruma refraktometrus Atago PAL-22S, lai pārbaudītu sava medus kvalitāti (mitrumu). sīkāk www.snaptest.lv

I Ingrīda 04.02.2012

Man arī prātā neienāktu pirkt medu veikalā. Manai mammai ir bites un pie viņas pircēji brauc pat 100 km. Medus ir dabīgs un garšīgs. Cik lielveikaliem šie cilvēki pabrauc garām lai iegādātos labu medu! Vismaz tad kādā eko veikalā vajadzētu pirkt, ja negrib nekur braukt.

Varat jau braukt uz Liepkalniem un uz vietas iegādāties medu pie saimniekiem,tad arī acīs ja drosme izteikt kas patīk un kas nē...

D dusmu pircējs 18.03.2017

liepkalnu rudzu maize paliek arvien negaršīgāka ,domāju tur vairs nepirkt