Lats,Tropiks. - apkalpošana

Sveicināti!
Man ir tāda lieta ka dzīvoju Vangažos un mums ir trīs lielāki veikali.Īpaši lielas izvēles nav kur iet iepirkties, tāpēc iepērkoties esmu ievērojusi ka apkalpojošam personālam patīk diezgan skaļi runāt par privātām lietām.Manuprāt tas neparāda veikalu no labākās puses.Kasiere runājoties ar kārtējo paziņu protams nevar līdzi arī izsekot tam ka prece jau 2x ir izsista caur kasi.

D

L lasītājsss 18.10.2013

Varakļānu novada Murmastienes pagastā ir tikai viens veikals Lats.Iepirkties ir dārgi, netiek pircējiem dotas Lata akcijas preču avīzes, lai varētu izvēlēties lētāko un piemērotāko preci.Cik zināms Vatakļānu Lata veikalā ir gan akcijas preces, gan avīzes veikala.Murmastienes veikalā ja ir, tad ir viena akcijas prece.Lētākie pārtikas, galas izstrādājumi tiek pieprasīti ļoti mazā daudzumā.Tā tas tiešām ir.

L lasītājsss 18.10.2013

Murmastienes Lats veikala čekā-IK"MELITA96", JAUNATNES IELA4, MURMASTIENE, VARAKĻĀNU NOVADS.JUR.ADR.SUSĒJAS IELA5-4, SALA, SALAS PAG., SALAS NOV.Ir ļoti daudz neapmierinātu pircēju, arī pārdevēju attieksme un uzvedība nav adekvāta.Jaukās pārdevējās vienkāši aiziet no darba Murmastienes veikalā.

L Labā Feja 09.07.2014

ĻOTI LABS LAUKU VEIKALS, JAUKAS PĀRDEVĒJAS.