www.sudzibas.lv Saules Veikals Sabojātā vārdadiena

Saules Veikals - Sabojātā vārdadiena

SAULES VEIKALOS ir tāda akcija, ka ja tev ir vārdadiena tu saņem pirkumam atlaidi.
Šodien aizgāju iepirkties, pirku alkoholu, cigaretes utt., parādīju pārdevējai pasi, viņa tikai noteica "-jā -jā" un lika man samaksāt to pašu summu ko iepriekš, nekādas atlaides nebija, uz čeka arī.
Tagad sēžu un raudu, esmu morāli aizskarts, mana diena ir sabojāta, jūtos kā visnelaimīgākais cilvēks pasaulē, nekad vairs negribēšu iet uz SAULES VEIKALU jo tas man atsauc sliktā satmiņas un liek raudāt, neisaku arī citiem izmantot šā veikala pakalpojumus, tas sagraus jūsu dzīves no iztukšos jūsu makus...

E

H he 09.05.2011

Tev gan ir smagi! :(
Vajadzēja atnest izziņu, tikai nezinu no kurienes, ka Lohiem šodien vārdadiena! Tad varbūt būtu dabūjis to atlaidi.

H Hrjusha 09.05.2011

Tualetes papīru vajadzēja pirkt, jo tikai tiem ir vādadienās atlaides.

K Kra,ms 26.04.2012