www.sudzibas.lv Saules Veikals nekad nav cenas saliktas, ir bijušas sūdzības

Saules Veikals - nekad nav cenas saliktas, ir bijušas sūdzības

Šodien ieejot saules veikalā kārtējo reizi pārliecinājos, ka nav saliktas cenas. Tad speciāli ir jāgaida rindā tikai lai uzzinātu cenu vien. Teicu pārdevejai Zeltrītu ielā 18 (jauniņā) , kad beidzot tiks saliktas cenas, citos veikalos tādu problēmu nav, uz ko pārdevēja man atbildēja, ka es pati varo nākt šeit un strādāt, un ka rimi viņai redz arī neesot bijušas saliktas cenas pie precēm. Es viņai atbildēju, ka tas nav gluži pieklājīgi aicināt klientu pašu nākt strādāt, ja viņam kaut kas nepatīkot. Diemžēl personāla daļa neceļ plkst 17:35 klausuli, tāpēc nāksies man zvanīt rīt. Citi klienti arī ir sūdzējušies jau iepriekš šajā veikalā par neizliktām cenām.
Ciest nevaru necieņu, tāpēc, jo vairāk būs necieņas izrādīšanas pret klientiem, jo vairāk problēmu būs pašiem darbiniekiem!

I Irvona 20.07.2014

Tāds jau tas ANTARIS ir. Tās bossi, krievu maffija, kas tirgojas ar bojātām precēm.