Saules Veikals - Krāpšana

Gribētos pabrīdināt "Saules"veikala pircējus, kas vēlas ietaupīt naudu!Šajā veikalā pa pilnu klapi notiek krāpšana .Situācija ir tāda ka ratiņi, kur uzlīmēts nocenota prece neatrodas nocenota prece bet gan prece par pilnu maksu !!!
Mani principā šok;eja tas ka atnākot līdz šokolādes stendam nocenotās šokolādes kastes maksa ne par santīmu nemainījās !
Kāpēc tad gan jāliek nocenoto preču uzlīme?
Vai arī tā ir nevērība no operatoru puses, kas liek preces?
Vēl gribētos pasūdzēties par veikala personālu ...Dažreiz ir neciešamas rindas 'taču reti kad strāda abas kases ...
Kam tad domāta otra kase?
Tā kā gribētos, lai pircēji nepaslinko un tiešām salīdzina cenas, kas ir un kas nav nocenots!

S SACĪTĀJA 04.07.2011

Esmu tur bijusi-un man tur nemaz nepatīk. Cenas dārgas un apkalpošana slikta-lēna un pašas kasieres it sevišķi viena ir ļoti nelaipna, pietam vienmēr.. Un cenas tur tiešām ir neprecīzas.

S SACĪTĀJA 04.07.2011

Vecus cilvēkus manuprāt vienmēr apšmauc..

T ToSacītĀja 04.07.2011

Šis veikals ir domāts speciāli priekš lohiem un losenēm!

H hihihaha 04.07.2011

tas notiek visos veikalos, kas tās preces noceno--vienkārši abām acīm jāskatās līdzi, arī tad citreiz nevar nosekot --apšmauc---tā nu tas ir!!!

K Kra,ms 26.04.2012

C caca4ka2 09.05.2013

es taja veikala stradaju tikai pardaugavaa viss ir dira tur veikala vaditaja nemak organizet darbu un savas kludas uzvelj uz citiem kamer regonala ir uz vietas..
aizgaju tad kad pecietibu manu izmela man pazinoja ka mans berns prieksh vinjiem ir apgrutinajums tapec kad es savas brivdienas atteicos iet uz darbu pasutija mani dirst burtiska nozimee un velak pat neatvainojas un teloja cieteju :d :D :d
iesaku nrjiry stradat it ipashi melnsila iela 23
vinji vel jo projam man nav atgriezishi nodolja gramatu kaut vai aizgaju prom vairak par menesi drausmigi...