Reitings Pārtikas produkti

PTC
100%
Selga

Saules Veikals - Par preces netirgošanu

Kāpēc Viesītē Saules veikalā preces tiek izliktas plauktos, ja, aizejot pie kases, pārdevēja atbild, ka šo preci nav iespējams iegādāties, jo netiek tirgota. Un tā jau ir gadījies vairākas reizes. Pēdējā reize bija 8.04. kad paņēmu pienu, bet pie kases atņēma, jo netirgojot, kaut gan realizācijas termiņš bija 13.04. Vairāk uz šo veikalu iet negribas, jo apkalpošana ir ļoti slikta, notiek pircēju apkrāpšana.

Veikals Tops - Maiņas vecākās attieksme

Maiņas vecākās attieksme Pārdod pilnīgi sapuvušus tomātus pa 1.09Ls. Cenas pie margarīniem saliktas, bet neviena neatbilst īstajam margarīnam, nesakrīt kodi. Maiņas vecākā -Jogita uz uzdoto jautājumu par cenu, pasmējās un aizgāja neatbildējusi.

VEIKALS "TOP" - malta galja

malta galja Nopirku vakar cukgaljas malto galju, domaju izcepshu gimenei kotletes, vot i paedam!:)atnacu majas, atradu galja veselu matu shkipsnu, vienkarshi izmetu visu ara!vai tas ir normali?

Bistro Befrites - Apkalpošana zemāka par nulli

Apkalpošana zemāka par nulli Biju viena no tiem nelaimīgajiem, kas iegādājās piedāvājumu "Lielā Grieķu Pita-Giross + kartupeļi + dzēriens pēc Tavas izvēles jaunajā bistro „BEFRITES” ar 60% atlaidi!" atlaižu klubā. Aizgāju šodien izmantot savu kuponu un izmetu viņus miskastē neilgi pēc ienākšanas tajā iestādē. Pirmais šoks bija tas, ka uzņēmums pārdeva gandrīz 2000 kuponus, bet bistro pat 20 cilvēkiem nav kur apgriezties, bet ne par to runa... biju jau iedomājusies, ka paņemšu ēdienu līdzi un viss būs ok. Tad kad gandrīz...

Laima - pretiga vafe'lu torte

pretiga vafe'lu torte Tada vilsanas nopirkam pie tejas vafelu tortiti "vaverite"...izradijas nekrietns LAIMAS proadukta pakaldarinajums un vel 6santimi dargaks un 30gr. vieglaks par LAIMAS izstradajumu... ..vienkarshi vizualais izskats ir tik lidzigs, ka sakuma apmulsu...ka neredzu laimas zimolu...lidz kamer salasu ka tas ir "vk" sia, fui... tads...sabojaja visu vakaru.. un e-pasta un majas lapas siem ari nav kur aizrakstit sudzibu... tikai stacionarais telefons

Staburadze - kvalitāte zudusi

Vakar TC "DAMME" nopirku "Staburadzes" torti ROKO par 7.25 Ls. No cerētās garšīgās ROKO, kā kādreiz, ne vēsts. Ēdot sapratu, ka esmu nopirkusi divkrāsainu baltmaizei līdzīgu izstrādajumu ar sviestveida masu un nedaudz želejas. "Staburadzes" tortēm nav vairs tā kvalitāte, kas bija agrāk. Šī nav pirmā, kuru nopērku un pēc tam esmu vīlusies.

Straupes piens Vidzemes tirgū - Pārdevēja apšmauca

Straupes piena stendā Vidzemes tirgū mani gribēja apskaitīt. Situācija bija tam pateicīga - čekā parādas tikai kopsumma, turklāt es pirku produktu savā traukā, tātad pārsvērt nav iespējams. Vēl tai pašā stendā nesen redzēju kā viens vīrietis protestēja ka viņam izdots nepareizs atlikums. Ļaudis, esiet modri !

Фасоль консервированная - Испорченный товар

Взятый нами товар с полки магазина Рими оказался испорченным! Запах был отвратительный, банка вздутая... И этот товар стоял самый первый! Ранее не однократно происходило то же самое! Надоело слушать рекламу о "качестве и цене", а покупать, простите, дерьмо!!! Крайне разочарован!!!

SIA "TARGETS" - Parads

Gribam pabrīdināt visus, kas strādā vai grib strādāt ar SIA "TARGETS", ka viņi neatgriež parādus!!!

LANGO šķiņķa - pupiņu salāti - slikta kvalitāte

Nopirku veikalā salātus, kuriem sastāvā rakstīts - šķiņķis, bet salātos ir arī ādas gabali!!! Kādēļ uz etiķetes pie sastāvdaļām tas nav norādīts? Agrāk Lango bija ļoti laba produkcija, bet pēdējā laikā esmu vīlusies.

IKI - Apkalpošana

Man ir 2 jautājumi, droši vien, IKI vadībai, bet saprotu, ka šeit man uz viņiem neatbildēs! :) Tādēļ vienkārši padalīšos ar neapmierinātību. 1) Vai tiešām nav iespējams pieņemt darbā vēl vismaz pāris pārdevējus??? Uz visu sveramo produkciju (konditorija, kulinārija, gaļas nodaļa un zivju nodaļa) strādā viens pārdevējs!!! Man vajag zivi nosvērt, gaidu 10 min kamēr pārdevēja apkalpo cilvēkus otrā nodaļas galā, tad skrien pie manis, nopērku zivi...taču lai nopirktu vēl, piem., gaļu jāgaida vēl...

SKY un More - pardevēja

Biju no paziņām šo to dzirdējusi par lielveikalu pārdevējām un biju patīkami pārsteigta kā veikalā Sky &More mani apkalpoja Rudīte, kundze jau gados.Viņa interesanti pastāstīja par Sky ražotajām desām. Viss ko viņa ieteica tiešām bija ļoti garšīgs .Agrāk nezināju ka veikals SKY tirgo pašu ražotas desas.

SKY Baltija - Konditorijas darbinieces

Konditorijas darbinieces Sasāpējusies problēma! Es un mans vīrs, kā arī esmu dzirdējusi atsauksmes no dažām savām paziņām, tāpēc pirms griežos pie vadības ir jautājums JUMS-Vai esat ar to saskārušies arī Jūs?!... Esmu neizpratnē par konditorijas darbinieču attieksmi, attiecībā uz to, kad vēršos pie šīm darbiniecēm ar lūgumu sagriezt maizi, kas ir pieejams pakalpojums šajā veikalā, mūžīgi tiek atcirsts - ka nekādu maizi viņas negriezīšot, jo tā esot par mīkstu un tiko cepta...WTF, es saprotu, ja tā tik tiešām ir tiko...

Putnu Fabrika Ķekava - Pircēju krāpšana

Pircēju krāpšana Ļoti godājamo A/S''Ķekavas broileri'' valdes priekšēdētāj, lūdzu pievērsiet uzmanību kā aiz Jūsu muguras pārdevējas akcijas preces pārdod par dārgāku cenu.Lūdzu veiciet pārbaudes brīvdienu vakaros.

Pavards - skolas ēdiens

skolas ēdiens Mūsu skolas ēdiens nekad nav izcēlies ar kvalitāti un garšu. Bieži ir atrasti mati, visādi gruži, nesaprotamas lietas, kuras izskatās pretīgi un šodien tika atrasts tarakāns. Arī kādu laiku atpakaļ ir atrasts picā mākslīgais nags un pat skrūve. Sievietes, kuras gatavo nestaigā ar matu tīkliņiem un arī dažreiz aiztiek ēdienus ar plikām rokām. Un ne vienmēr ēdiens ir kārtīgi pagatavots. Un salāti dažreiz ir veci. Diemžēl vairāk bildes nav pieejamas

Dobeles dzirnavnieks/ debesmanna - nekvalitatīva prece

nekvalitatīva prece Pēdējā mēneša laikā divas reizes esmu pirkusi Dobeles Dzirnavnieka sauso maisījumu debesmannas pagatavošanai un esmu dziļi vīlusies. No debesmannas ne vēsts... iznāk vienīgi kaut kāda zuppa :( Arī agrāk esmu regulāri lietojusi šo produktu un vienmēr viss ir bijis labākajā kārtībā, bet kopš parādījies jaunais iepakojums arī preces kvalitāte ir mainījusies... :( diemžēl uz sliktāko pusi

LANGO get"go maize ar vistu - smirdīga maize

Vakar Prūšu ielas Betā nopirku LANGO get&go sviestmaizi ar vistu uz kura derīguma termiņš bija uzrādīts 03.03.2011, atverot iepakojumu degunā iecirtās pretīga skābena garša, kura nāca no masas, kas bija iesmērēta starp diviem maziem maizes trīstūrīšiem. Labi, ka neiedevu bērniem līdzi ekskursijā. P.S arī cena nebija no mazākajām (Ls 0.79) tādam produktam.

Cūkgaļa - Pasūtāmā Cūkgaļā nav ēdama

Labdien. Cienījamie tautieši nekādā gadījumā ne ņemiet cūkgaļu no sievietes Evijas Mames, kura ir no Saldus un kura braukā ar jauno melno opeli (universālu) un ir sazvanāma pēc nr. 26354671. Cūkgaļa ir vienkārši neēdāma, smird pēc vecās sapuvušas gaļas !!! Ļoti apdedzinājos, kad paņēmu no viņas cūkgaļu, itkā laipna sieviete, bet izrādās īstenībā no laibnības nav ne ziņas.

Norvelita - Neiekrītie Jūs arī!

Nopirku Norvelitas zivju konservus ar vilinošu nosaukumu, , Atlantijas laša gabaliņi pikantā mērcē", kas izrādījās kaut kāda cieta zivs pilnīgi neēdami sāļā suliņā.Izgatavošnas datums:20.12.10, partija-A000961.Neiekrītiet!

sia enhars - paslavesu

paslavesu es gan nesudzesos bet gribu paslavet beidzot ir prom ta rupja nekauniga pardaveja.tagad ir prieks iejet kafejnica loti laipnas meitenes vienmer tirs un viss sakartot loti forsa maina kas strada tagad.loti garsigas bulcinas