Reitings Pārtikas produkti

PTC
100%
Selga

CanCan Pica - aukstas picas

aukstas picas Vakar ar draugu pasūtijām CanCan picu, par to, ka bus jāgaida 2 stundas mūs pabrīdināja, bet par to ka picu atvedīs ledus aukstu ar sieru, kurs, iespējams, skēlēs tikai uzmests pa virsu, nepabrīdināja. Pica negaršīga, varbūt būtu savādāk, ja tā būtu bijusi kaut vai remdena. Zvanot uz picēriju, tika atbildēts, ka mums pienākas jauna pica, tomer, diemžēl, tas nebūs iespējams, jo visi kurjeri ir aizņemti. Piebildīsu, ka dienu pirms ši lieliskā pasūtījuma bijām mēģinājuši picu sūtīt pirmo reizi...

AS LIMBAŽU PIENS - Šantāža,apmelošana,cilvēku nokalpināšana.

AS LIMBAŽU PIENS vadītāja OLITA BLŪMA ir ļoti iedzīvojusies šai amatā un ir iedomājusies, ka ir visu vareno-varenā!Viņa bez jebkādiem lietišķiem pierādijumiem, šantāžas veidā atlaiž cilvēkus no darba.Un visus pārējos nokalpina.Un šādi atlaišanas gadījumi šai iestādē notiek bieži.

Veikals Top - krāpjas un ir nelaipni darbinieki

krāpjas un ir nelaipni darbinieki Produktiem plauktā norādīta akcijas- zemāka cena, bet kasē izsit pilnu cenu. Bieži kļūdās sverot preci, cenu paaugstina. Pārdevējas nejūtas atbildīgas, pat neatvainojas, ja pircējs ir pamanījis krāpšanu. Pārdevējas ir nelaipnas, pat nesasveicinās, paldies un lūdzu nesagaidīt! Klusē sabozušās.Arī uzkopšanas darbus veic pircēju klātbūtnē, nav kur patverties. Nepatīkami tādu veikalu apmeklēt.Lai negūtu nepatīkamas emocijas, cenšos šajā veikalā neiepirkties visu minēto iemeslu dēļ, bet reizēm ir nepieciešams un tad ir sarūgtinājums.

cukas karbonade - TV reklamas -karbonade..! Bet veikala kakla karbonade !!?

Kapec TV reklamas ir akcija cukas karbonadei, bet RIMI veikalos cukas kakla karbonadei ...!! Veikalos ari netiek uzradits, ka gala ir importa un no kuras valsts !!! Kapec RIMI tirgo tikai importa cukas galu >>>???!!!

PRISMA Domina - Veca pārtika

Veca pārtika Strādāju Dominā vienā veikalā. Biju iemēģināt Prismas kulinārijas piedāvājumu, bet diemžēl, jau vairākas reizes ir gadījies iegādāties sasmakojušu, vecu pārtiku. Nedod Dies` Jūs tur kko pirksiet sestdienā vai svētdienā, man šķiet, ka saindēšanās garantēta. Manām kolēģēm ir bijis tieši tas pats un pa vairākām reizēm, piemēram, kolēģe nopērk Prismas plovu un es jau ieejot sava veikala noliktavā pat nepaskatoties, ko viņa ir iegādājusies jūtu spēcīgu skābuma smaku. Protams, ka ēdiens ir metam...

L Liene 18.09.2011
Komentāri 10 Pārtikas produkti

Rodul Panīrs - Produkts sapelējis

Produkts sapelējis Šodien iegādājos Rimi Panīru. Pirmo reizi šādu produktu ievēroju un priecājos, ka tāds beidzot ir pieejams arī parastā veikalā. Taču kad pārnācu mājās un attaisīju, mani gandrīz no kājām nogāza riebīga smaka un es ieraudzīju, ka visa "panīra" virsma klāta ar pelējumu. Bet es atvainojos, tas nav nekāds Dor Blu! Derīguma termiņš ir līdz šodienai. Esmu maigi sakot, ļoti vīlusies. Esiet moži, pērkot Rodul produktus.

GPU Nākotne - attieksme pret darbiniekiem

attieksme pret darbiniekiem CEHĀ FASĒTAVĀ STRĀDĀ DARBINIECE VĀRDĀ SARMĪTE KURA UZSKATA KA VISI DARBINIEKI IR VIŅAS VERGI, LAMĀ VISĀDIEM LABUVĀRDIEM, BĻAUJ UZ VISIEM KA NEMĀK STRĀDĀT UN LIEK STRĀDĀT 12-14 STUNDAS DIENĀ UN TAD VĒL NAV APMIERINĀTA AR IZDARĪTO. LIEK STRĀDĀT TRĪS DIENAS UN VIENA TIKAI BRĪVA, KAD PRASA LAI UZTAISA GRAFIKU TRĪS STRĀDĀ DIVAS BRĪVAS VIŅA STINGRI ATCĒRT KA TĀDA GRAFIKA NEBŪS LAI STRĀDĀ KĀ IR JA KAUT KAS NEPATĪK LAI RAKSTA ATLŪGUMU.

GPU Nākotne - attieksme pret darbiniekiem

attieksme pret darbiniekiem attieksme pret darbiniekiem ir drausmīga neejiet uz turieni strādāt tur visus uzskata par vergiem

Rīgas Miesnieks - kvalitāte

Interesanti, kurš gan no RM produktiem ir kvalitatīvs un veselīgs?? Ha, ha.. Pāris dienas atpakaļ sazin kādu motīvu vadīts paķēru no Rimi plaukta RM ražoto Desu ar Sieru. Vilšanās bija pamatīga! Pārgriežot šo "gaļas" produktu, no tā iztecēja bālgani duļķains šķidrums, kas bija paslēpies desas caurumos. Pēc tuvākas izpētes konstatēju, ka tas laikam ir Siers! Lieki piebilst, ka izstrādājums arī garšoja vienkārši briesmīgi... nu visādā ziņā ne jau nu pēc kvalitatīva produkta ar nosaukumu Desa...

Löfbergs Lila - Tārps

Kafijas paciņā Löfbergs Lila Crescendo tika atrasts tārps, miris un nožuvis. Un tagad iedomājamies, ka mēs vāram kafiju ar tārpiem.

AS - sasliks

sasliks 9.09.2011 kupil shashlik firmi AS" talsu galja" KURZEMNIEKU GAUME, izvenite no eto ne shashlik, mjaso zalito vodoj s uksusom i lukom, vesj vecher isportilsja toljko ot vkusa takogo shashlika.

''Daers'' pica stundentu. - pretīga pica

pretīga pica Sveiki. šodien iegādājos veikalā ''Maxima'' uz atlaidām par 0, 49 (iepriekšējā cena 0, 69 santīmi) picu ''Stundentu'', kuras ražotājs ir firma ''Daers'' Silti iesaku nekad šo picu nepirkt. Kad es šo picu uzsildīju, tā sāka smirdēt pēc veca suņa. Garša bija vēl traki šausmīgāka... Liekas, ka gaļa, kas tur ir sabāzta, ir taisīta no vietējiem baložiem vai kaķiem. Protams, es saprotu, ka par tādu cenu neko dižu nevar vēlēties, bet viņu pat sunim nevar dot! Tāpēc ja gribat vemt, droši pērkat šo picu. P.S. Ražots Latvijā!

Griki no Kiinas! - Griki ar akmentiniem!

Labdien! Gribu pabridinaat...neperciet grikus kuru izcelsmes valsts ir Kiina! Parasti burti CH ir atrodami blakus deriguma terminam.Nopirku veikalaa "Maxima" grikus, kurus edot gandriiz zobus izlauzu! Visaa pacinaa atrodami siiki akmentini...ok..nopirku citu pacinu un tur tas pats!!!

ARIOLS PELMEŅI 'EKSPRESSO' - Neiesaku pirkt šos pelmeņus!

Neiesaku jums pirkt Ariols pelmeņus! Es pats viņus pirku pirmo (un pēdējo) reizi! Masa, ar ko viņi ir sapildīti, ir gluma, pretīga un samalta tik sīki, ka nemaz nav jūtama cūkas maltā gaļa, ar ko arī vajadzētu būt pildītiem normāliem pelmeņiem! Šie pelmeņi arī nesmaržo īpaši patīkami, nemaz nerunājot par kautkādām cīpslām un kauliem, kas atsevišķos pelmeņos trāpās samalti klāt. Es pēc šo pelmeņu ēšanas gandrīz izvēmos, jo internetā atradu rakstu, ka tieši šajos, Ariols firmas pelmeņos 2009. gadā konstatēta salmoneloze. Lūk, raksts http://www.apollo.lv/portal/news/articles/150989

pizza malibu - Apkalpošana un ēdiens

I visited this place during Riga 810 celebration together with my English friends. It was terrible and I was ashamed of the bad service and low food quality in there. Of course everything was super expensive as well. Pizza Margarita was hard to bite, and just some thick bread with some cheese of unkown origin. When told about pizza being low quality, waiter responded: "Not my problem" and left.

direktore - krapsana

dobriji denj ja ne poimu kto rabotaet v magazine mego mat peremat ja zivu mnogo let v etom dome gde raspolozen magazin mego direktor magazina oret postojannp matom na vsex u menja deti ona sto suma sosla kricit oret prjamo bicki kidaujut na ulicu kuda masinu stavim i cerez okno postojanno i eto ice direktor nazivaetsja protivno smotret i slusat kak soberutsja i nacinajut kuda zvonit ili v gazetuobratitsja ljuda.

Forevers - konkursi

konkursi Ja iepirkuma cena cūku liemenim ir 1.28, vai var uzražot desu par 0.89 santīmiem, kā gan pārstrādes uzņēmums var uzvarēt šajā konkursā. Tas nozīmē ka mūsu bērni ēdīs mēhāniski atkaulotu gaļu. Tur no gaļas nav ne smakas. ŠĪS RINDAS DERĒTU IZLASĪT KONKURSA RĪKOTĀJIEM. Vai nu tā ir kontrabandas prece

sultan kebabs - jēla gaļa

Sveiki. Nav jau labi gremdēt LV tā jau knapi strādājošos uzņēmumus. Vēls tikai vērst uzmanību uz vienkāršu lietu. Esmu bijis Rīgas Sultan kebabā un zinu, ka viņi strādā tā, kā vairums Eiropas kebabnīcu - maz domājot par higiēnu. Varat protams teikt, ka Vācijā ir ļoti garšīgi kebabi utt, bet elementārās higiēnas prasības Vācijā galīgi netiek ievērotas. Tas tā, atkāpei. Nedēļas nogalē biju Aglonā, kur arī Sultan kebabs tirgoja ārā tirdzniecībā. Protams, rinda pie viņiem veidojās un jāstrādā bija...

Turkebab - tīras rokas?

tīras rokas? nu nepatīk man, ja paņem naudu, ievada kasē pasūtījumu un uzreiz ņem kebab maizi un taisa kebabu. Ja strādā viens cilvēks aiz kases, tad tomēr jāpiedomā par roku mazgāšanu pēc darba ar kasi. Turkebabs mēģina noturēt labu brendu, bet strādā kā viduvējs Vācijas bistro. Ko var gribēt - turki nekad nav bijuši tīrīgi - paskaties kāda ir Turcija :))))

DK Daugava - Darba algas!!!

Mana radiniece strādāja šaja firmā. Sākuma ar lepnumu sāka strādat šajā uzņemumā līdz atnaca jauns tirzniecibas direktors Aivars Graiskis, kurš macēja tikai uzmākties pircējiem un nozēkot pārdēvējas sliktiem vārdiem, kurus pat negribas pieminēt, jo tiešām tie ir ļoti aizskaroši. Darba algas līdz ar to samazinājās un motivēšanas spēks strādāt arī samazinājās un nav iespēja saņemt adekvātu algu ņemot vēra kāda atdeve ir pret darbu no pārdevēju puses. Pat dažos mēnešos nav minimālā alga, ka...