www.sudzibas.lv Ivolga SIA Шпроты в масле

Ivolga SIA - Шпроты в масле

Захотелось сегодня шпрот в масле. Зашёл в магазин и ...попал. Попал на шпроты этой, так сказать, фирмы- производителя. Когда я дома открыл банку, то сперва подумал, что я что- то в магазине спутал и по запарке взял скумбрию в собственном соку очень хренового качества. Но нет, на этикетке красуется надпись шпроты в масле, да ещё Latvian Gold. В непонятной жиже плавало нечто в колличестве 5-7 штук, без вкуса, без запаха и даже без соли. Это есть было просто не возможно и я почти всё выбросил в ведро. Да, а в составе написано : килька копчёная, масло рaстительное( это видимо про жижу) и СОЛЬ, которой я не обнaружил.
Так идите вы с вашими шпротами!

S stabila 30.05.2012

Tas pats! Man gribētos paskatīties acīs tiem, kas taisa šīs"Šporotes"!!! Kauna nav nemaz! Zivis sasviestas bundžā kā pagadās- dažāda lieluma. Ir pavisam maziņas. Var sajust, ka tās pirms kūpināšanas nav bijušas pirmā svaiguma! Eļļa ielieta nosacīti- klāt pieliets ūdens, gandrīz kā savā sulā būtu- bet kur kūpinātai, vecai brētliņai sulu ņemt! Kaunieties ražotāji! Tādus konservus pārdevējiem vajadzētu atteikt pieņem, t! Atcerieties- Ivolgas šprotes ir mēsls! Un vēl: kas tai firmai devis nosaukumu "Ivolga"Tulkojumā no krievu valodas tas ir putns, kam nav nekāda sakara ar zivju rūpniecību- vālodze. tad kāpec Latvij'a SIA ir krievisks nosaukums? Un kāpēc uz etiķetes rakstīts "zivs - 74%"? Vai latviskāk un pareizāk nebūtu"zivis- 48%", vai arī- - "zivju- 45%"

I IrinaDusmiga 18.07.2019

A varbūt tos konservus ražo Ivo un Olga - tāpēc tāds nosaukums Ivolga?! :)))

Ausainītis 30.05.2012

Toties ražotas Latvijā!