Veikali, un norakstītā prece! - Met ārā partiku!

Lielveikali met ārā pārtiku,miskastēs aiz atslēgām! Tai pat laikā daudziem smagi materiālie apstākļi. Un bieži vien tīri laba pārtika. Normāli tas nu noteikti nav.

Ausainītis 26.04.2012

Kurš atbildēs, ja kāds no šīs "labās" pārtikas noliks karoti?

Sardele 26.04.2012

No ilgāk par dienu pastāvējušiem salātiem neviens vēl karoti nolicis nav, nevajag pārspīlēt. Tur jau nelidina tādu pārtiku, kurai termiņš pa n-mēnešiem ir notecējis.

Ausainītis 26.04.2012

Labu apetīti!

A Aivars70 26.04.2012

Izmetam mazliet iedzeltenus gurkus, sadauzitus ābolus, un tada garā. Lai smuka vitrina.:(

A Aivars70 26.04.2012

Maizi ar kaut 1 dienas iztecejusu terminu metam ara, labus auglus ( ja nav smuka paskata) Tacu pardot ar atlaidi 80% tirgotaji nav gatavi. labak izmest.

B buddha 02.05.2012

1. Precēm ar termiņiem - to prasa valsts likumi un patērētāju tiesību aizstāvošās organizācijas.
2. Arī iebojātos produktus veikalā tāpat neviens nepērk un, ja tos sāktu dalīt/atdot par velti tad cilvēki arī uz tiem gaidītu un vispār veikalā neiepirktos. Nu, labi, pieņemsim, ka jums ir žēl naudu atdot uzņēmumiem, kas gādā, lai tos Jūs varētu ērti iegādāties (tb jums nepatīk veikali, jo skat, tur viss ir dārgs, viņi uzliek pārāk lielu uzcenojumu vai kā)- bet kāds taču to ir arī saražojis/izaudzējis - ja prasi, lai atdod tāpat, tas nozīmē, ka arī viņu ieguldītais darbs, laiks un līdzekļi ir velti izšķērdēti.