Sia Palmas - S - attieksme

Vēlos brdināt Jūrmalas iedzīvotājus, neejiet strādāt uz Palmām - S ne Kauguros, ne Ķemeros! īpašnieku attieksme ir vnk drausmīga! par jums netiks maksāti nodokļi, algas tiks aprēķinātas kā ienāk prātā, maksātas aploksnēs.. vēl Jūs tiksiet pazemoti, sauks jūs par nekam nederīgiem darbiniekiem utt.. Sākumā attieksme pret jums būs laba, vadītāji laipni utt, bet ar laiku tas viss mainīsies! un par slimošanu vispār aizmirstiet... ja saslimsiet, tad sāks uz jums blaut, teiks ka neizmaksās neko utt.. Turieties no tās iestādes tālāk!!

E

G Gnum 14.03.2013

Paldies

G Gnum 14.03.2013

Paldies

E ES 04.04.2016

Pilnīga taisnība,nostrādāju tur 3 mēn.aizgāju no Valsts Nodarbinātības Dienesta,tapēc ,ka biju pārliecināta ,ka esmu pieņemta darbā,rezultātā par 14 stundu darba dienu saņēmu minimālo algu,un oficiāli nekur neskaitos,tas nozīmē ,ka na viena kaipeika nodokļos nav samaksāta,kā arī zaudēju bezdarbnieka pabalstu