salde'jums ''Pols'' - slikta kvalita'te

''Uzk'e'ros'' uz rekla'mu par salde'jumu ''Pols'', ka'dreiz tas man l'oti patika, nopirku. Doma'ju, ja jau tiek raksti'ts, ka salde'jums tiek raz'ots pe'c veca's receptes..... Ka'di riebi'gi meli- sasta'va' saraksti'ts, ka taja' ietilpst augu tauki, l'oti s'aubos, ka 1971.gada' salde'jumam pievienoja visus tos su'dus, kas tur saraksti'ts!!!! Un ve'l- realiza'cijas beigu datums-2014.gads!!!!!!!!!!! Bez komenta'riem!!!! Ju'su produkcija' jau biju vi'lusies, agra'k pe'rkot ''Ekselenci''. To e'dot bija saju'ta, ka pa muti tiek vil'a'ta el'l'a..... Preti'gi...

Ausainītis 17.05.2012

1971 gadā saldējums bija no tīra krējuma, nevis no mērkaķu taukiem, kā tas ir tagad. Nesaprotu tos idiotus, kuri šos sasaldētos kazu mīzalus uzdrošinās saukt par saldējumu!

M mja 17.05.2012

zinaju jau, ka vecais alkans bus te kko iedirsis :DDD

Ausainītis 17.05.2012

Sveiks miskastniek! Žēl ka vēl neesi nosprādzis!

Neitral 28.05.2012

Anita naiva Tu gan esi, sagribeji musu laikos atrast ko labu...grauz rolltonu aizdzer ar kefiru;)))