Torte "Umka" bij. "Lācītis" - Mainīta recepte?

Ražotāji, LŪDZU, atgrieziet sākotnējo tortes "Umka" (pirmais nosaukums "Lācītis") recepti! Kad tikko šī baltā, skābā krējuma, pa virsu ar balto šokolādi torte bija parādījusies, tā bijusi TIK garšīga, ka tā kļuva par manu MĪĻĀKO TORTI! Es atminos, ka vēl pagājušā gadā šī torte saucās "Lācītis", tai bija arī cits caurspīdīgs plastmasas iepakojums. BET jau kuro reizi tagad pērkot šo torti, kuras nosaukums ir mainījies uz "Umka"un iepakojums uz kartona kārbu, sajutu, ka recepte ir mainījusies arī, jo šī torte vairs negaršo tā, kā garšojā tad, kad tikko bija parādījusies, un, proti - agrāk torte bija visa piesūkta ar skābā krējuma krēmu, biskvīta bija salīdzinoši maz un tā garšīgā garša, kas sajaucās ar krēmu un pa virsu balto šokolādi, bijusi reāla bauda, BET TAGAD biskvīta palika vairāk, bet krēma MAZĀK, torte pārvērtās no super garšīgās par neko sevišķu.
Es nesaprotu, Jums, ražotāji, tā ir tāda mode vai, izlaist super garšīgu produktu, pievilināt pircējus, bet pēc tam EKONOMĒT un mainīt sastāvdaļu proporcijas?! Tāpat man nepatīk, ka Jūs plastmasas kārbas vietā tagad šo torti liekiet kartona kārbā. Torte piesūcas ar to kartona smaržu un visa kvalitāte zūd...

ATDODIET LŪDZU MANU MĪĻĀKO TORTI! :)
P.S. Gatava piemaksāt, tikai atgrieziet to sākotnējo recepti!

F FlashForward 29.05.2012

Maddalena, nu kāpēc, es taču arī sūdzos par to, ka torte vairs nav tik garšīga, cik bija tās pārdošanas pirmajā laikā! Ne jau vienmēr sūdzeties nozīmē rakstīt, ka kāds tevi piekrāpa vai gaļ'ā tārpi. Turklāt, cik lasīju, šeit ir dažāda veida sūdzības, tāpēc nedomāju, ka iespraucos ne pa tēmu. Diemžēl tortes kasti jau izmetu, tāpēc nevaru atrast e-meilu pa kuru varētu pa tiešo uzrakstīt :)

F FlashForward 29.05.2012

Maddalena, es jūtu tev kaut kā velk uz kašķi :) Kāpēc tevi tas tā uztrauc? Nomierinies.
Un Internetu es aju pārmeklēju, diemžēl informācijas par šo torti un ražotāju kontaktinformācijas - nav. Ja esi tik gudra, lūdzu uzraksti šeit viņu e-meilu, uzrakstīšu tad.

Z zaptesburka 29.05.2012

FlashFoward, interesanti, cik esi gatava piemaksāt, lai ražotāji sāktu savus produktus gatavot pēc Tavas gaumes? Ja summa ir iespaidīga, tas varbūt tas tiešām var iziet cauri - gan jau, ja esi gatava slēgt līgumu, firma neatteiksies nopelnīt. (Ja ar "piemaksāt" bija domāts maksāt 10 sant vairāk par torti, ko pērc reizi trijos mēnešos uz svētkiem, tad gan diez, vai tas viņiem atmaksāsies).
Un - jā, sūdzēties tik tiešām var par visu, ne tikai par gadījumiem, kad esi ticis apčakarēts. Tikai diez, vai tā ir objektīva sūdzība, ja ražotājs gluži vienkārši neizgatavo tieši un konkrēti to, kas ir tieši un konkrēti Tavā gaumē. Tad jau var sūdzēties par jebkuru citu ražotāju (vai pat jebkuru līdzcilvēku), kas arī neizgatavo tādu torti. Kāpēc nesūdzies pati par sevi, ka neesi izgājusi konditora kursus un pati necep?

F FlashForward 29.05.2012

zaptesburka, izlasi vēlreiz "sūdzību". Nevajag izdomāt to, kā nav :) Es nesūdzos, lai gatavo tā pēc manas gaumes. Fakts tāds, ka torte bija SAVĀDĀKA nekā ir TAGAD :) Vienkārsi tā gaume bija sakritusi tad, ka tikko torte bija parādījusies, tā bijusi patiesi garda un atbilda manai gaumei, bet tagad gan esmu tā teikt vīlusies, jo man atņēma manu mīļāko torti...

Piemaksāt esmu gatava lata robežās, jo ziniet, nepatīkami, kad patērētājus čakarē, izlaiž labu produktu par pamatcenu, bet pēc tam kvalitāte pazūd, bet cena paliek tā pati...

Ja vien visiem mums būtu laiks stundām stāvēt pie plīts un gatavot gardumus, ir taču jācīnās par produktu kvalitāti, jo ne visu mēs reāli varam un esam spējīgi paši uztaisīt, tur ir tiešam jāiegulda liels darbs un laiks :) Paši taču esiet ievērojuši, ka pat Laimas daudzas konfektes un Staburadzes tortes nav vairs tādas, kādas bijušas pirms ~15-20 gadiem! Un tā ir ar ļoti daudziem produktiem. mīlu sieriņus, pērku tos katru dienu un diendienā novēroju, ka parādās kāds jaunums, sieriņš ir liels (piem. tas Kar Kar), bet tad pēc pāris mēnešiem-hops, pēkšņi sieriņš palika maziņš un mainītas sastāvdaļu proporcijas!

Z zaptesburka 29.05.2012

Es izlasīju sūdzību (kas gan nav jāliek pēdiņās, kā nekā šī lapa saucas SŪDZĪBAS.LV, kam tā kā vajadzētu Tev pateikt priekšā, ka tā ir paredzēta sūdzībām), un tā tik un tā paliek tikai Tavas gaumes lieta. Neviens Tevi nečakarē, pirmkārt, dazādi ražotāji gatavo vienādu nosaukumu kūkas, kuru sastāvs nedaudz atšķiras, un arī viens un tas pats ražotājs drīkst mainīt recepti, ja vien tas parādās arī produktam pievienotajā sastāvdaļu uzskaitījumā. Tātad tā ir un paliek tikai Tavas gaumes lieta (un vienalga, kā torti gatavoja agrāk, acīmredzot, ražotāji nonākuši pie slēdziena, ka šādi ir izdevīgāk). Izgatavojot torti, neviens ražotājs neapņemas no tā brīža līdz savas pastāvēšanas beigām turpināt gatavot tieši to torti tieši tādā veidā.

F FlashForward 29.05.2012

Vārdu sakot ražotāji sāk haltūrēt. Sākumā pievilina pircējus ar kvalitatīvu, garšīgu produktu, palaiž to apgrozībā par noteiktu pamatcenu, bet pēc kāda laiciņa sastāvdaļu proporcijas tiek mainītas, tiek lietoti lētāki izejmateriāli, līdz ar ko garša uzreiz mainās. Viņi laikam domā, ka patērētājs padomās, ka "laikam man izlikās, vai man mainījās garša, gaume...", bet fakts tāds, ka patiesi mainās tās proporcijas un dažkārt arī produkti. Piem. sviesta vietā lieto margarīnu. Nu fuj, uzreiz taču jūtams, ka tas ir pretīgs margarīns nevis sviests! Tāpat ar speķi ir, jūtams, kad speķis ir svaigs, bet kad vecs... :) Tāpat ar daudz, daudz ko citu, ja bulciņa saucas "Kanēļu" un tās palaišanas brīdī tajā patiesi bija daudz kanēļa un maizes mazāk, tad pēc laika šādas bulciņas mēdz pārvērsties par "maizes bulku ar kanēļa smaržu"... :D

IR JĀCĪNĀS PAR LATVIJAS PRODUKTU KVALITĀTI, UN JUMS TO ARĪ IESAKU. Nekatrējaties uzrakstīt, ja patiesi ievērojat, ka jūsu iecienītākais produkts pazaudējis savu kvalitāti!

Neitral 29.05.2012

;)))))))))))))

J jē! 29.05.2012

daži klikšķi un kļūst skaidrs, ka skābā krējuma torti ''Umka'' ražo SIA PELLIJA A
"Pellija A", SIA
Platā 12, Rīga, LV-1016 29642239

piezvani, uzzini e-pasta adresi, bliez savu tekstu viņiem un, kazi, drīz visi ēdīs gardo torti un slavēs tevi un pelliju a.

S shiva 08.09.2012

Полностью не соглашусь с этой жалобой! Покупаю этот торт уже очень давно, когда он назывался Lacitis и сейчас. Торт очень вкусный, не вижу никаких изменений! Коробка красивая, нарисован медвежонок, это любимый торт моих детей, на все праздники покупаем только его! Всем советую- торт очень вкусный! Огромное спасибо производителю за качество! Торт -СУПЕР!!!

F FlashForward 01.12.2012

shiva, может вы не разбераетесь во вкусавых качествах или же вы сами дома в своей кулинарии "халтурите", но факт - фактом - торт явно потерял свой изначальный вкус и пропорции! Сейчас там восновном бисквит, а ранее там было больше начинки!

Если вам нравится кушать один сухой бисквит - это еще не факт, что пропорции состава не изменялись.

Это я вам как боооольшая и избалованная сладкоешка говорю :))

L lilly 02.12.2012

Ja Jūs varat tik precīzi noteikt kas ir mainīts tortē, tad kāpēc neuztaisītu pašai mājās un viss? :)))) būs gan lētāk, gan noteikti garšigāk. Es jau gadus 5 tikai pati taisu!

F FlashForward 02.12.2012

lilly, nu tas arī ir absurdi tagad apgalvot, ka, ja neapmierina kāds produkts - taisi pati :)
Kāpēc mums = patērētājiem jāsamierinās ar to, ka mūs čakarē, prasot par sākotnējo kvalitāti tikpat lielu naudu?! Ja tiek mainīta produkta kvalitāte uz lētākām izejvielām, tad arī cenu līdzvērtīgi jānomet. Bet nē, cena paliek tikpat augsta, bet kvalitāte sliktāka!

Tas pats, starpcitu, ar Mārtiņa beķereju un France Express beķereju. Siera bulciņas Mārtiņa beķerejā kādreiz bija pasakaini gardas, tur patiesi bija siers iekšā, bet tagad viena bulka, bet siers tikvien kā pasmērēts...
France Express beķerejā kādreiz eklēri bija daudz lielāki ar daudz vairāk pildījuma, bet tagad tie eklēri palika tiiiikk maziņi, uz vienu zobu un krēma arī praktiski kā nav, bet CENA palika krietni DĀRGĀKA!!!

Vai taisnīgi?!

Vienkārši tāds rievums, ka uzskata patērētājus par muļķiem!

A Anzhelika 25.02.2013

Эй, олигофрен. 1-ая ошибка РазбИраетесь 2) ВкусОвых 3) В Основном 4) сладкоеЖка. И ты еще говорил о грамматических ошибках?