Dzelmēni SIA - krāpnieki

uzmanieties !!!tīrākā krāpnieku firma. Par preci naudu neredzēsiet kā savas ausis! Uztaisa maksātnespēju, pēc tam jauns uzņēmums (pirms tam bija SIA Vulture Ltd) un viss notiek tālāk...cik firmas nav viņi apkrāpuši, tagad uz dēla vārda uztaisījuši firmu, gaļa tur tiek pirkta nezināmas izcelsmes un bez papīriem

I

I inab 30.05.2012

nemaksātāji nolādētie>>>>>bijusī SIA Vulture Ltd. ar krāpnieci Diču I. priekšgalā

D Dzelmeni 05.06.2012

Sakarā ar šo informāciju SIA "Dzelmēni" valde ir griezusies 05.06.2012 Valsts policijā ar iesniegumu kriminālprocesa uzsākšanai par neslavas celšanu.
Raksta autors var būt pilnīgi drošs, ka pēc IP adreses tiks noskaidrota viņa personība.

Nākošreiz lai veicās labāk!

157.pants. Neslavas celšana

(1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), —

soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu līdz sešdesmit minimālajām mēnešalgām.

(2) Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī —

soda ar arestu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz astoņdesmit minimālajām mēnešalgām.

K karla 16.09.2012

Nav nekādas neslavas celšana. Tā diemžēl tur notiek. Darbiniekus krāpj kā vien var. ja vēl paskatītos, kas tur ar elektrību tiek darīts...

K karla 16.09.2012

VIDam, darba inspekcijai, energokontrolei tiešām būtu ko tur darīt.

I inab 08.10.2012

viņiem vēl neslavu ceļ nabadziņiem...tusē tik par piegādātāju naudu. Jauno nosaukumu jau esat izdomājuši? Latvija ir pārāk maza, un drīzumā jūs izputētēsiet ar visu savu smirdīgo produkciju, un te tev likuma panti nepalīdzēs...

K kristaps111 03.11.2012

uzmanaties šī firma nemaksa nodokļus un kad iesiet no darba prom jus apsudzes par zadzibam

J jeska 03.11.2012

Tāda firmiņa ilgi vairs neeksistēs. Visam reiz pienāk gals un tad nāksies atbildēt. Nevar visu laiku šmaukt gan piegādātājus gan darbiniekus.

I inbox 18.11.2012

Tas ir Irēnītes stils apsūdzēt par visādām zādzībām un laupīšanām, kad ej prom, lai tikai nevajadzētu izmaksāt algu par nostrādāto laiku. Alga vienmēr tiek novilcināta lai nevajadzētu maksāt. Netiek maksāts par nostrādātajām stundām, bet darbs tiek prasīts par divas reizes vairāk stundām. Var tikai apbrīnot Irēnītes neaudzinātību, nekulturālību attieksmē pret piegādātājiem un darbiniekiem. Viņa var nolamāt ar necenzētiem vārdiem jebkuru. Tajā paššā laikā tēlo ļoti izglītotu, kaut neprot pat reklāmu uzrakstīt pareizi.

I inbox 18.11.2012

Irīna, pēc IpPadreses tu neko nenoskaidtrsi. Vēl vajag arī noskaidrot mac adresi, kas nekad tev neizdosies. Un tāpēc, necenties te iebiedēt cilvēkus, kuri stāsta patiesību.

I inbox 18.11.2012

Ļoti rupja un neaudzināta sieviete, kas no sevis iedomājās nez ko. Par savu Krievciemu neko tālāk nav redzējusi. Tāpēc nav ko brīnīties par viņas nenormāli zemo intelektu.

D Dzelmeni 03.12.2012

Nu murgu murgi te sarakstīti.Dzīvoju Irīnai kaimiņos, jaukāku, sirsnīgāku cilvēciņu nēesmu satikusi.Cik tad ilgi tā var par labu cilvēku ņirgāties.

D Dzelmeni 03.12.2012

Irīna uzzinās, kas jūs esat, klāsies plāni.Neieteiktu tādu ienaidnieku nevienam.Jums veicas, jo lai viņa nolaistos līdz jūsu intelekta līmenim, jāpaiet ilgam laika periodam.Viņa ir pārāk gudra, lai kāds spētu viņu izsist no sliedēm.VIŅA ir slaistu un zagļu bieds.Jo nav jau noslēpums, ka jums visiem bikses pilnas, jo savādāk būtu viņu sen pa tiesām izvalkājuši.Zagt un apmelot to jūs mākat.Cilvēki, attopieties, izdariet savā dzīvītē tik, cik ir izdarījusi šī sieviete, tad varbūt jūs domāsiet savādāk, bet pagaidām jūs esat pilnīgas nulles.Meklējiet darbu kur var turpināt fenderēt un vainot priekšniekus savu neizdarību dēļ. Būtu mana teikšana dažu labu no jums pirmajā darba dienā aiz matiem būtu no veikala izvilkusi.Līdz šim nevaru saprast, ko viņa ar jums vienmēr auklējas, cerot ka jūs nāksiet pie prāta.taču kur bomzim prāts .Iesaku nelēkt augumā cilvēkam, kura zābaciņus jums nebūs tas gods nobučot.

D deny 03.12.2012

Nesaprotu, kur cilvēkos ir tik daudz ļaunuma un nenovīdības. Irēnu un viņas ģimeni varu raksturot, kā ļoti jaukus un izpalīdzīgus cilvēkus, kā arī kā atbildīgus darba devējus. Cilvēkiem laikam vienkārši skauž, ka kāds ar savu darbu var kautko panākt. Mūsu valstī laikam ir gods būt bomzim, un tajā vainot visus citus, tikai ne sevi pašu, savu zemo intelektu un slinkumu...un jūs visi rējēji, ja jau esat tik drosmīgi, tad aizejat un pasakat acīs savas zemiskās domas...bet laikam jau bail...vieglāk taču anonīmi kādu nozākāt, cerot, ka par to nebūs jāatbild...

1 125 05.12.2012

Irēna jau nu gan nav atbildīga darba devēja!!! Par kādu atbildību var runāt, ja pat darba algu neizmaksā???? Neko viņa ar savu darbu vēl nav panākusi. Visu viņai ir izdarījuši citi.
Atbilde Dzelmēniem: Irīnas zābaciņus neviens pat netaisās bučot. Irēna nav slaistu un zagļu bieds, pati viņa tāda ir. Un viņas gudrību gribētos ļoti apšaubīt. Bikses nevienam no viņas vēl pilnas nav tikušas. Kas attiecas uz auklēšanos, tad viņa tiešām to nedara. Nesamaksā darbiniekam un atlaiž. Tas ir visvienkāršāk. Visam reiz pienāk gals. Nesaprotu, kāpēc visi te cepās. Ar rakstīšanu šeit, neviens neko nepanāks. Vajag rakstīt uz VID - ne jau Madonas nodaļu, bet uz Rīgu. Tad būs cits efekts. Un tad gribētos šeit redzēt Dzelmēnu komentārus.

1 125 05.12.2012

Vajag zvanīt šeit:
VID bezmaksas uzticības tālrunis 80009070

D Dzelmeni 06.12.2012

Jums ir slikta informācija.Dzelmēnos nav bījis neviens algas nesamaksāšanas gadījums, droši var zvanīt visām valsts institūcijām, kā arī "ozīrisam", ugunsdzēsējiem u.t.t.Mūsu valstī ir tāda likumdošana ka algu saņem arī pilnīgie slīmesti .Aiz muguras jau visi var citus apmelot.Aicinam apmelotāju ierasties Dzelmēnos ar kaut kādiem argumentiem, jo šitā melot nedrīkst.Turklāt Dzelmēnos nekad nav strādājusi nekāda Irēna, tākā informācija ir galīgi šķērsām.

T tatjana3tatjana 06.12.2012

Nevaru izsturēt netaisnību!
Tapēc nolēmu komentet rakstito. Dzelmenos stradaju gandriz gadu. Pirms tam stradaju Madonas pilsetas 2vidusskolas bufete, bet Ludmila mani no turienes izsvieda. Esmu krieviete, tapec man gruti atrast darbu, tacu Irina mani pienema. Vienmer vareju panemt avansu ka ari partiku berniem jo virs naudu nesutija. Alga darba laba un jastrada ari bija tikai 5 stundas ko var apmelot par virsstundam uz ielas pardevat vai? tacu virs vozvrazalsja sakas dzersanas zilumu del nevareju iet uz darbu. Irina bija saprotosa. Nebija ko pipet nacas pa latinam nemt no darba radas izstrukumi. Irina man darbu uzsteica bet ne latu nenovilka no algas. Mana 10 menesu perioda naca daudz parbaudes bet nebija pat aizradijumu.

A aagritaa 06.12.2012

Esmu ienācēja no Rēzeknes. Neskatoties uz to, ka man ir augstākā izglītība darbā nekur neņēma. "Dzelmēni" man ir pirmā oficiālā darba vieta. Irīna mani apmācija, nekad nevienu sliktu vārdu nedzirdēju, ļoti izglītota, simpātisks cilvēks.Ļoti prasīga pret darbiniekiem- jābūt tīrām drēbēm un tīram pašam ar to man bija problemas, neviens nevēlējās ar mani strādāt, nācās Irīnai pašai. Līdz galam nesapratu arī kā rīkoties ar kases aparātu. Tāpēc bieži savāriju ziepes. Esmu pateicīga šim uzņēmumam, sevišķi Irīnai, par to, ka iemācija man komunicēt ar cilvēkiem. Ņemot vērā, ka bernu dārzs ir vaļā no 7.00 un darbā jābūt jau 7.00 regulāri nācās kavēt darbu, šī iemesla dēļ nācās aiziet no darba. Šī firma man ir daudz ko iemācijusi. Un tiešām par algām nau ko sūdzēties.!

I irenite 06.12.2012

Irēnīte ir manāmi satraukusies! Nekas te komentāros nepareizs nav pateikts. Un par algas izmaksām te vispār nav ko runāt. Alagas neizmaksāšana laikā SIA Dzelmēni ir normāla parādība. Irēnīte valsts likumdošanu pamatīgi tulko pa savai saprašanai, cik nu viņai tās ir. Viņa laikam visus uzskata par galīgiem nejēgām. Tāpēc jau te komentāros visādi cenšas attaisnoties.

I irenite 06.12.2012

aagritaa
Vai tu savu augstāko izglītību esi nopirkusi? Tu pat tekstu gramatiski pareizi bez kļūdām nevari uzrakstīt!!! Kurā augstskolā tev iedeva diplomu???