Dzelmēni SIA - krāpnieki

uzmanieties !!!tīrākā krāpnieku firma. Par preci naudu neredzēsiet kā savas ausis! Uztaisa maksātnespēju, pēc tam jauns uzņēmums (pirms tam bija SIA Vulture Ltd) un viss notiek tālāk...cik firmas nav viņi apkrāpuši, tagad uz dēla vārda uztaisījuši firmu, gaļa tur tiek pirkta nezināmas izcelsmes un bez papīriem

I

I irenite 06.12.2012

Jums ir slikta informācija.Dzelmēnos nav bījis neviens algas nesamaksāšanas gadījums, droši var zvanīt visām valsts institūcijām, kā arī "ozīrisam", ugunsdzēsējiem u.t.t.Mūsu valstī ir tāda likumdošana ka algu saņem arī pilnīgie slīmesti .Aiz muguras jau visi var citus apmelot.Aicinam apmelotāju ierasties Dzelmēnos ar kaut kādiem argumentiem, jo šitā melot nedrīkst.Turklāt Dzelmēnos nekad nav strādājusi nekāda Irēna, tākā informācija ir galīgi šķērsām.

Labs Irīnas komentārs. Palasi līgumu, ko tu slēdz ar darbiniekiem. Centies iedziļināties, kas rakstīts virs tava paraksta. Un tad te runā par algas izmaksāšanu. Uz Ozīrisu Irīna varēsi zvanīt pati. Mūsu valstī, diemžēl, ienākumus var gūt tādi kā tu. Nesauc savus bijušos darbiniekus par slīmestiem, kas tev ir vairojuši pārticību. Šajos komentāros argumentu netrūkst, ja tas tevi interesē. Ja vari, atspēko tos, tikai, ne tik smieklīgi un neticami kā līdz šim. Irīna, nolaidies beidzot no saviem iedomātajiem augstumiem, paskaties no malas uz sevi pašu. Neviens tevi te neapmelo. Tu aicini ierasties dzelmēnos ar argumentiem. Neviens bijušais darbinieks pie tevis neies. Gaidi viesus no valsts institūcijām.

3 321 27.12.2012

Irēna šei sevi nepagurusi slavē. cenšas patiesību apgriezt ar kājām gaisā.

I inab 21.01.2013

skaisti par sevi sarakstījusi, Kā TV shopā...it kā rakstījuši dažādi cilvēki, bet autors ta viens redzams - Dzelmēni...pati Irēnīte jau diez vai ka sacerējusi, samaksājusi kādam studentam...viņai tak nav laika - jāshēmo nākošā afēra...

Q qwrty 14.02.2013

Irēnītes stils te ir jūtams. To jau var redzēt pēc gramatikas!!! irēnīte ar gramatiku ir uz Jūs.

A Amidoperins 08.01.2014

Visi kas zin jebkādu SIA "Dzelmēni" īpašnieku un valdes kontaktinformāciju - atrakstiet! Un arī kreditori - atsaucieties!