Mārtiņa Beķereja - Apkalpošana

Mārtiņa Beķerejā uz Čaka un Tallinas ielu stūra katru reizi,kad tur ieeju saskaros ar ļoti sliktu un nelaipnu apkalpošanu. Sieviete aiz letes neapmierinātu seju pasniedz manis izvēlēto un zāles uzkopēja,kurai jau tā tu nav ko darīt, citu klientu priekšā skaļi lamā ikvienu kas izdara kaut ko ne pa prātam. Sajūta, ka man vajag preci nevis viņiem mani kā klientu. Pēdējo reiz iepērkos tur - jau trīs reizes tur tiek sabojāta diena. Manuprāt šāda filiāle bojā M.B. Labo slavu.

S Samsung 20.06.2012

Šodien veicu pasūtījumu pa telefonu Mārtiņa Beķerejā, kas atrodas uz Čaka ielas. Saskāros ar to, ka darbiniece, kas pieņēma pasūtījumu, bija ļoti nelaipna, piedevām nevarēja pateikt kopējā pasūtījuma summu un teica, lai es rēķinot pati! Attieksme vnk drausmīga! Vairs tur neko nepasūtīšu!

J jellybean 31.07.2012

Svaigas, garšīgas smalkmaizītes, bet kāpēc tur ir jābūt matiem?!? Varbūt tas ir viens no 1000 gadījumiem, bet kāpēc tieši, kad esmu pagatavojusi sev siltu tēju un atpūšoties pēc darba dienas iekožos Mārtiņa Beķerejas picā?