Reitings Pārtikas produkti

Gaļas Nams Jēkabpils
PTC
100%
Selga

Putnu Fabrika Ķekava - Kauliņu atšķirīgā kvalitāte!!!

Kauliņu atšķirīgā kvalitāte!!! Nav šī sūdzība--bet novērojums ilgākā laika periodā!Domāts tas ir ne Rīgā gan, bet Latvijas novados.Agrāk bija pārdošanā normāli kauliņi atbilstoša cena un kvalitāte, bet laikam ritot ---kvalitāte palikusi ---tik slikta, ka rada aizdomas:1.Ķekavas broilers sāka apgraizīt stingrāk tos kaulus.2.Pārdevēji sāka šķirot pamatīgāk.Derētu produkcijas ražotājam noskaidrot to lietu, jo pircēji jau nav tik lieli muļķi!!!P.S A/S Ķekavas broilera e-pasts laikam nav pieejams, lai izteiktu sūdzibas un ierosinājumus, vismaz nemācēju atrast!!!

Kasiere - Kasiere

Galerijas Centra Rimi nejauka atieksme pret pirceju, tiesi no kasieres puses, produkti vienmer tiek metati nuda pavirsi izdota, ne visi kasieri tadi, bet tiesi esmu ieverojusi konkretu kasieri Kristine.K, saprotu darbs nau no vieglajiem, varbut jajiet labak plauktus kartot!

Zaķumuižas ūdens - Attiecība

Самое ужасное место! Хуже наверное только работать дворником. Фирма разделена на много макро фирм, чтобы не платить еще и налоги за сотрудников. Это - SIA ZMZ, SIA MAHO, SIA POLO, SIA MARKOL и еще пару. Отношение к рабочим людям на линии как к рабам, заставляют работать почти без перекуров, постоянные претензии к выработки, оборудование еле работает и каждый день по 5 раз ломается, люди вообще пробки-спортивные крутят руками (!) Договор это просто бумажка для бухгалтерии, зарплаты вовремя...

Nestle/Nesquik - Nekvalitatīvs iepakojums

Nekvalitatīvs iepakojums Ir apnikusi dota produkta iepakojuma kvalitāte-skat foto. Kāda jēga no tādas (atkārtota ērta aizvēršana) ērtības kas būtība ir neērtība un noteikti cenu palielinoša fīča.

Namejs_d - slikta produkcija

Namejs_d menedžeri piedāvā uz pasūtijumu Talsu gaļas produktus. Viss jau būtu ok, ja nebūtu svaigā gaļa ar smaku, pasūti vienu atsūta citu un t.t. Kas nav mazsvarīgi uz čeka viens svars uz preces cits...ja mazāk samaksā ir ok, bet ja otrādi? Nu vispār tāds intresants kantoris...

TOP,Ogres Prestižā - KARSTIE ēDIENI

KARSTIE ēDIENI Nezinu vai to saukt par sūdzību vai vienkārši ierosinājumu.Cik var ēst tos apkaltušos kartupeļus, un vienu mērci, un pie tam ne to letāko.Ir tacu griķi, kadu zupiņu var uztaisīt, katru dienu viens un tas pats.Arī no mērcēm, 3 veidi, stipra ar kariju, gulaš, un sēņu mērce.Es paņemu rīsus man nau ko paņemt klāt, ir taču arī parastās krejuma mērcītes, maltās gaļas mērce utt.Ja paņem kotleti vai vistu, es taču neņemšu vēl dārgo gulašu ar gaļu klāt.šeit apkārt ir daudz studenti un domāju ka arī viņi dotu priekšroku kādam letakam edienam.

kalmāra konservi - kalmāra konservi

Izlasīju Eda rakstu par kalmāra konserviem un sapratu, ka jaunkundzes mīl šo ēdienu. Tā kā arī man ir sava jaunkundze, kuru labprāt vēlējos iegūt un baudīt mīlas nakti, devos uz Igauniju, kur, pēc cilvēku atsauksmēm, esot nopērkami kalmāra konservi. Tā arī bija, aculiecinieki nebija melojuši un Pērnavas lielveikalā Selver par nenozīmīgu summu iegādājos divas bundžiņas kalmāra konservu. Tās pašas dienas vakarā pagatavoju visgardākos kalmāra salātus un uzaicināju ciemos savu jaunkundzi, lai tā...

Alus - lēts

Iesāku vakaros dzert Optima līnija alu, tačcu atklāju, ka tas nav tik garšīgs kā Vanaga stiprais. Naudas īpaši daudz nav, bet latu dienā varu sagrabināt. Ko varat ieteikt pirkt par šādu summu?

Hartvik firmas veikals Desu darbnīca - Pārtika kvalitāte

Pārtika kvalitāte UZMANĪBU! UZMANĪBU, VISIEM HARTVIK KLIENTIEM, LASIET UZMANĪGI KO PĒRKAT ŠAJĀ VEIKALĀ. PĀRTIKAS KVALITĀTE STRAUJI KRITUSIES, PRODUKTI KĻUVUŠI ĶĪMISKI AR GMO UN E PIEDEVĀM. Tika cena palikusi, kā iepriekšējiem, kvalitatīvajiem produktiem. Brīdinājuma par šīm pārmaiņām veikalā nav!!! Mūsu vilšanās ir neizsakāma, tapēc brīdinām citus.

Karums - amerika

amerika nopirku sierinu karums active. with papaya and glucose. nesaprotu kadel macijos latviski.? krievs.

ZEMENES A R-GURKI MAZSALITI - NELIETOJAMS PRODUKTS

NELIETOJAMS PRODUKTS Veikala SUPER NETTO nopirku ZEMENES A R mazsalitos gurkus cena 1, 00ls./spainitis.Tie noteikti nav mazsaliti gurki!!! Bet gurki kaut kada skabena susla un partika nav lietojami!!! ZEMENES AR -IESAKU LABAK NERAŻOT NEKO.

Laima - šokolādes kvalitāte

šokolādes kvalitāte Iegādājos "Laimas" ražoto piena šokolādi ar mērķi kausēt un izmantot deserta pagatavošanai. Lieta tāda, ka šī Laimas dēvētā "šokolāde" NEKŪST! Grūti izskaidrot, kapēc agrāk varēja iegādāties jebkuru šokolādi kausēšanai un vienmēr viss bija kārtībā. Šokolāde tiešām vairs nav šokolāde, drošvien gatavota no palmu eļļas vai dažādām citām lētām, ķīmiskām vielām. Vēlos, lai arī uz šokolādēm un dažādiem gardumiem būtu skaidri un gaiši rakstīts "IZSTRĀDĀJUMS", gluži kā tas iegājies krējumu un sviestu...

SIA Citva - отмывают деньги

Фирма Citva, внаглую питается завоевать Латвийский рынок отмывая деньги для Литовской Citvi. Не честные бизнесмены

bez kalmāra konserviem nevar nokniebties - Skandāls

Latvijā laikam vairs neražo kalmārus konservos! Tas ir vāks! Tas ir skandāls! Nevienā lielveikalā nav! Arī mazajās lauku bodītēs nav. Man bija plāns uzaicināt ciemos jaunkundzi un pacienāt to ar kalmāra salātiem, lai viņa kārtīgi noēdās.Bet nekā! Kalmārus vairs nepiedāvā. Sākumā domāju, ka tos aizstāšu ar tunča vai sairas salātiem, taču zinu, ka neizdosies un būs skandāls. 'Ja nebūs kalmāra salāti, tad arī būs skandāls. Tagad ļoti domāju, kā lai izvairās no skandāla.Un izdomāju-aicināšu...

Divlitrīgie lētie ali - Divlitrīgie lētie ali

Regulāri lietoju dažādu marku divlitrīgos alus, jo esmu laikam alkāns. Bet vai kāds no to ražotājiem vispār ir padomājis arī par garšu nevis preces lētumu? Ir vienkārši pretīgi tos dzert, bet piedzerties ta gribas. Nesaprotu, kapēc nevar piebērt kādu garšvielu klāt, lai negribas vemt jau pēc pirmās glāzes????? Sviests

Valmieras piens jogurti - Nekvalitatīvs produkts

No 19.09.2011 Valmieras piena kombināta sakusies akcija- jogurtu loterija, kopš tā laikā esmi pirkusi Valmieras piena jogurtus veikalos gan Maxima, gan Rimi, gan kombināta veikalā, 1/3 no tiem izradas nekvalitatīvi unneizturēja savu glabāšanas laiku, kaut arī stavējā ledusskapiī. Vienmēr esmu pirkusi tos jogurtus, nekad tādas problēmas nebija, es nezinu, kāpēc ir tā, vai nu akciju laikā ražo parāk daudz jogurtus, vai veikaliem nav kur glabāt tik lielas partijas, vai kāda cita kļūda, bet es esmu...

baskin 31 robbins - Saldējuma kvalitāte zem katras kritikas

Nopirku saldējumu TC Dominā, viens ledus, pat ne saldēta sula. Par 3 bumbiņām maksāju 1.80 nopirku sev un vīram, kopā samaksāju 3.60. Mēs ar grūtībām apēdām, tik negaršīgu saldējumu nekad neesam ēduši. Vai tik tiešām nav kāda kontrolējošā iestāde, kas pārbauda saldējuma kvalitāti un atbilstību cenai, vienkārši krāpšana. Šāda veida tirgotāji ceļ neslavu prestižam TC Dominai.

PRISMA - Pārtikas produkta kvalitāte

Pārtikas produkta kvalitāte Iegādājos PRISMA IMANTA Rīgas Miesnieka (?) kotlešu masu. Sāku gatavot, produkts nelietojams - smird, garša briesmīga, attāla līdzība ar gaļas garšu. Formāli piesieties nevar - nav teikts, ka tā ir maltā gaļa. Paskatījos etiķeti - gaļa tikai 65 procenti, pārējais ūdens, sojas olbaltums, antioksidants, arī E621. Tomēr jūtos maldināta, jo kotletes tradiconāli gatavo no MALTĀS GAĻAS un produkts IZSKATĀS KĀ MALTĀ GAĻA. Ārkārtīgi pretīgs surogāts.

Rīgas centrāl tirgus/gaļa - kā strādā PVD

Neuzķeraties!!! PVD centrāltirgus teritorijā(caur interneta reklāmām-pārdodu gaļu) ķer uz muļķi naivos zemniekus, kas vēlas pārdot savu cūciņu. Un sataisa viņiem lielas nepatikšanas.

Vangažu sporta klubs - Krāpnieki un afēristi

Gribu Jūs informēt, nekādā gadījumā neielaidieties darījumos ar Vangažu sporta klubu, zem šiš izkārtnes darbojas vieni vienīgi krāpnieki, blēži un liekēži. Viņu tel. 25900687.