www.sudzibas.lv IKI Krāpšana - veikala politika

IKI - Krāpšana - veikala politika

Vēlos pabrīdināt visus, kas iepērkas veikalu tīklā IKI, ka šī veikala politikā ietilpst klientu krāpšana. Kas notiek sekojoši - jau pāris mēnēšus atpakaļ pie kases pamanīju cilvēkus, kas sūdzas par akcijas preču cenu neatbilstību cenām pie kases. Respektīvi pa visu veikalu ir izvietotas visādas it kā akciju preces par lētākām cenām, kas diemžēl tiek pārdotas kā pilnas cenas preces, reti, kurš to pamana. Tad nu, apmēram, 3 mēnešu laikā, man nav bijis neviens čeks, kurā akciju cena sakristu ar pārdoto cenu!!! Arī šorīt mani sagaidīja tas pats, nopirktās preces cena neatbilda akcijā norādītajai, starp citu akcija bija beigusies jau 6 dienas, tad padomājiet cik cilvēku jau bija iekrituši uz to pašu un vēl jo vairāk tā bija maize ko patērētājs iegādājas ik dienu. Pārdevējas kā arī vadītājs vienmēr atbild vienu un to pašu, ka jā, viņas saprotot tā darīt nedrīkst, atvainojas un katru reizi saka, ka labošoties, bet diemžēl tur nekas neuzlabojas!!!!!! Tas atkārtojas atkal un atkal. Tad nu mans mērs vienreiz ir pilns un darīšu visu, lai šim veikalam uzliktu pamatīgu sodu! Es un vēl daudz klientu ejam iepirkties uz šo veikalu un tiekam visu laiku apkrāpti! Un atbildot pārdevējai Sintijai, kura mēģināja ieskaidrot, ka tā notiekot visos veikalos, Rimi, Maxima, Top varu atbildēt, ka tā nu tas nav, tur klients ir draugs, nevis objekts no kā izkrāpt un jo vairāk, jo labāk! Būtu citi pārtikas veikali tuvumā, NEKAD neapmeklētu šo veikalu..cenas...apkalpošana ir zem katras kritikas...Vadība- vārbūt sāciet uzraudzīt savu personālu un tā darbu!!!

K

V Valentine 26.06.2012

Pilnīgi piekritu!
Man tāpat arī bija! Nopērku tikai kausēto sieru un ūdeni uz mājām, un uzreiz pēc čeka apmaksas pamanīju ka cena uz siera uzlīmes uz kādiem 60 santīmiem mazāka nekā čekā! Pajautāju pārdevējai - pateica ka ja negribu varu neņemt un ka akcija sen beigušies. Es atbildēju ka man uz akcijas uzpļauties, bet lai liek pareizās cenas uz produktiem lai cilvēki redzētu ko pērk! Atnāca menedžere, un piedāvāja atgriezt naudu. Atteicos, jo siers bija vajadzīgs :) Vot tā viņi strādā!

Y YoYo 26.06.2012

Es nezinu, kā tas notiek IKI, bet Maximā (pie tam lielajā X X X) man ar reiz bijā šāda situācija, bet par laimi viņiem pie kases ļoti labi redz ko sit čekā! Es piefiksēju arī šadu pašu situāciju, tā kā bija brīvdiena un nebija nekur jāskrien nolēmu "kasīties".
Protams kasiere arī pateica, ka viņa neko nevar, ka sistēmā ir tāda cena kā ir (tā tas arī ir, jo kasieris ir tikai izpildītājs).
Tad nu izsaucām zāles pārzini un kad es teju pa pus veikalu sāku viņu skaļi kaunināt un aivedu pie stenda, kur melns uz balta bija cita cena, kā arī akcija nebija beigusies. Turpinājumā šī prece man tika pārdota par plauktā norādīto cenu, bet tas man prasīja laiku un nervus, ko tomēr uzskatu par nenormālu situāciju.
Tāpēc varu visiem ieteikt vienu ļoti rūpīgi sekojiet atlaižu preču cenām, kad esat pie kases.
Varu diezgan droši apgalvot, ka ar šito mēģina krāpties teju visu veikalu ķēdes, izņēmums vienīgi ir RIMI un ELVI, tur man nekad nav nācies saskarties ar šādām situācijām.
Tā ka cilvēki esiet vērīgi iepērkoties, pirms kases aptuveni paskaitiet pirkuma summu, tad nebūs mājās jāpiedzīvo nepatīkami pārsteigumi.

K kurmiks3 26.06.2012

A kas sajaa valstii ir labaa liimenii?

*Delfinka* 26.06.2012

prostitucija;))) latvija ar to ir slavena...

L Linda 26.06.2012

Man jau sen pret IKI iebildumu jūra. Vistrakāk viņiem ir ar to, ka reklamē, ka kādai konkrētai preču grupai atlaide, bet pie kases izrādās, šitam siera ir, šitam nav... Nu tad lai neraklamē, kas VISIEM sieriem 30% vai cik tur atlaide. Tik tiešām ne Maximā, ne RIMI šitā neesmu redzējusi. Ja ir rakstīts visiem, tad ir un vēl cenu tāfelīte piekabināta klāt, lai redz cik ir beigu cena.

Y YoYo 26.06.2012

To Linda:
Maxima arī grēko šai jomā, bet IKI, kopš tas puskrievu žīds pārdeva Neldu leišiem ir pilnīgi nebaudāms.
IKI neapmeklēju jau ļoti sen un nejūtos kaut kā apdalīts.
Nepatīk ne veikalu iekārtojums, ne darbinieki, kas ar grūtībām (ne visi protams) komunicē valsts valodā.