Gustava Bekereja - Asortiments

Sveiki,esmu patstāvīgs klients Gustava beķerejai,baudu ēdienu, gandrīz katru dienu,esmu sašutis par asortimentu, viens un tas pats.Vai tiešam vadībai nav vajadzīgi lielāki ienākumi???Mainiet tak beidzot ēdienu karti,nomainiet sausās negaršīgās kotletes,tomātpastas gulašu,izjukušo kāpostu sautējumu,kas vispār ir bez garšās,standarta gaļas salātus....varētu jau daudz un dikti uzskaitiit,bet ceru,ka iesākumam pietiks,ceruka vadība ņems vērā manu piezīmi.Paldies.

Sardele 13.06.2012

Ja jau tur ir tik drausmīgs ēdiens, kāda velna pēc uz turieni vispār ir jāiet? :D
Tu esi mazohists, vai vienkārši garīgi atpalicis?

Z zaptesburka 15.06.2012

Šeit nu jāpiekrīt Sardelei.
Vispār jau patiesībai varētu atbilst abas versijas - mazohisms, jo cilvēks ir teicis, ka "BAUDA ēdienu" (nevis vienkārši ir apstākļu spiests lietot, bet tieši bauda to), ko apraksta kā pabriesmīgu, bet par prāta spēju ierobežotību varētu liecināt tas, ka šī sūdzība rakstīta kā vēstule, kas adresēta minētajai ēstuvei. Lai gan tā varētu būt tikai neuzmanības kļūda.

I inital 26.02.2013

Sveicināti! Ja Jūs ejat pieteikties uz Gustava Beķerejas pārdevējas amatu, tad pirms pārunām izejat solāriju! Ir ļoti nepatīkama vadības attieksme pārrunu laikā. Nepaspējot sasveicināties vadība jau novērtē Tevi pēc izskata! Visiem Jauku [slēpt]@

tas gan...
daina uzreiz noverte izskatu tad tik nem darba,,
lai paskatas uz sevis spogyli;))))

L Liene Bredaka 26.02.2013

Kā tas ir "izejat solāriju"?

A aleksa007 15.01.2016

Vinņi vispār nesteidzas arī apkalpot, stāvēju šodien 10 min ar ratiem pēc bulciņām Purvciemā. Kundzites, kas apkalpo klientus ar ēdieniem, teica , ka cerams, kads atnāks un apkalpos mani. Liesls paldies aizgāju projām neko nenopērkot.

S soģis11111 02.10.2016

Gustav beķereja strādnieki zog ļoti daudz un itsevišķi Purvciemā kur skatās priekšniecība

T tobiks 30.05.2017

vaitad tur ir ko zagt..ko tu raksti par mulkibam;-)))))

ja mak zagt..tad uzprieksu.MALACI
ES PAR