Gustav Beķereja - Slikts serviss

Šodien ieejot Gustav Beķerejas maiznīcā, vēlējos iegādāties pīrādziņu, norēķinoties sīknaudā. Pārdevēja vēl pirms manas darbības nopirkt izstrādājumu, uzbruka paziņojot, ka norēķināšanās sīknaudā ar monētām nav iespējama. Veikala vadības uzstādījumos ir 2 centu monētu izņemšana no apgrozības. Pārdevējas rupjā izturēšanās, ļoti zemais apkalpošanas līmenis un ķērķšana uz mani kā klienti, atstāja nožēlojamu iespaidu. Tāpat beķerejas politika kopā ar pārdevējas absolūto rupjību, man palīdzēs kāju nespert šajā iestāde. Paldies par sabojāto garastāvokli!

15.09.2022

Papildināts Ilona Dzene 15.09.2022

Kalnciema ielas 41, Rīga beķereja

I

B Baiba Strode 12.03.2022
Vulgāra tā saucamā vadītāja

Nevienam neiesaku iet strādāt uz gustavbeķereju tādu attieksmi pret darbiniekiem neesmu redzējusi nevienā uzņēmumā. It sevišķi vajadzētu uzmanību pievērst dainai vulgāra sieviete ja varētu viņu tā saukt.tiešam ar buļļa pantiem.

S Sudzibas.lv Admin 23.09.2022

S Sudzibas.lv Admin 23.09.2022

B Bez_vārds 16.09.2022

Sāc ar karti nerēķināties. Kapeiku krājēja. Baigā kliente.

I Ilona Dzene 16.09.2022

Žultsino komentāru anonīmais bailulis vai krājējs?! Stāveju pie letes un neko nepirku, pārdevēja uzbruka vienkārši, lai nolaistu tvaiku!
Krāj pats savas kartes ķeselē!:)

0 0203 16.09.2022

Ar kartēm tikai sistēmas vergi noreiķinās,
es nesaku, ka kartei nav jābūt, bet atcerieties, ka tā ir pilna kontrole pār Jums, kura agri vai vēlu var Jums atriebties. Bet skaidra nauda strādā pat tad kad nav elektrības un neviens nezin par Jums neko nezin.

G Gulbenietis 16.09.2022

Naļiks ir un paliek naļiks. Cik daudz var maksāt pīrādziņš, lai tur būtu pilns maiss ar sīceni?

P PatiesiibasMeka 17.09.2022

0203, folijas cepurītes mājās goda vietā stāv?