www.sudzibas.lv Palink IKI Valmiera Pēdējā vieta, kur iet strādāt

Palink IKI Valmiera - Pēdējā vieta, kur iet strādāt

Uzņēmums, kas izturas drausmīgi pret saviem darbiniekiem. Priekšnieks priekšniekam galā, bet vainīgie it visā būs darbinieki.
Regulāri iztrūkst darbinieki - atnāk jaunais saprot,kas ir kas un pēc nedēļas vai ātrāk aiziet. Tā rezultātā grafikā iztrūkstošā cilvēka vietā maiņas sadala uz pārējiem, kā rezultātā rodas virsstundas. Kad saņem algas lapiņu parādās, ka par virsstundām nav samaksāts kā tas ir noteikts darba likuma, bet ir patiešām atmestas (!) pāris stundas pa virsu. Sanāk, ka strādā vai nu pa brīvu, vai varbūt teiksim pilnu 12h mainu par 2ls.. Šo jautājumu risinot saņemu atbildi no veikala vadītāja,ka šajā uzņēmumā nevienam netiek maksātas virsstundas. Un princips pēc kāda tiek atmesta naudiņa par desmitiem nostrādātām virsstundām ir ''kaut kā tur rēķināju'' tāda atbilde, bija no cilvēka,kas rēķina algas, lai gan algas lapiņa parādās mistiska persona,kas to itkā būtu darījusi.
Ejot prom no darba šī iestāde dara visu iespējamo,lai kaitētu tavai talākai dzīvei.Ja Tev ir cita darba vieta - viņi nod. gr. nesaņem,ka tas parasti ir liguma ntoeikts,ka diena,kad paraksta līgumu, tiek nodoti visi dokumenti. Ja tev arba nav - tu netiec bezdarbniekos, jo tur neņem bez nodokļu gramatiņas.
Atlūgumu raksta paši, tev dod tikai parakstīt, un raksta ar gandrīz nedēļas intervalu. Dokumentus beidzot darbu aiztur, pamatojoties uz to,ka itkā Rīgai jāsūtot esot parakstīt. Pēc 15 dienam ejot pie veikala vadītaja jautajot vai papiri ir gatavi, veikala vaditājs ar smīnu sejā atbild,ka papīrus nekur nav sūtījis. Kad jautāju,kādēļ uzreiz nepazvanīja,ka papīrus varu izņemt - tad pasmīkņājot atbildēja - ka viņam neesot mans tel. nr, kas paradījās visos dokumentos, stajoties darbā, kas ir konkrētā ceha vadītajai un galu galā arī pārejiem kolēģiem! Jāpiebiulst,kad darbinieka dokumentus nomēta,ka atkritumus, aiznesot uz uņēmumu nodokļu gramatiņu nododt to veikala vadītaja rokās, pēc 10min saņemu zvanu no IKI darba telefona - ceha vadītāja, jautā ko darīt ar noliktavā uz alus pudelem nomesto manu nodokļu gramatiņu? Attieksme - drausmīga. Atalgojums - neadekvāts! Tevi soda, dēļ citu darbinieku neizdarītām lietām!
Nemaz nerunajot par mistiskiem iztrūkumiem veikala, par ko liek maksāt ražošanas ceha darbiniekiem!

Pēdējā vieta, kur iet strādāt!
Nevajag iet uz uzņēmumiem,kuri iz tiesajušies par maksātnespeju! Un nevajag iet uz uņēmumu,kuram regulāri stāv sludinajumi,ka meklē jaunus darbiniekus! IKI tāds ir! It īpašī Valmiera.

O

R ruu 10.06.2012

Jūs lūdzu varat atsūtīt savu telefonu numuru uz e-pastu [slēpt]@iki.lv Mēs ar Jums sazināsimies.

P.S. pirms sūtat savu numuru, uzrakstat atgadījumu.

V vacais 16.02.2013

šāda veida darba attiecības gan no vadības, kaa arī reizēm ir no darba veicēju puses, vairo nestabilitāti valstī, kurā galvenā vērtība ir cilvēks