Reitings Pārtikas produkti

PTC
100%
Selga

VZKK - Nemaksa dubulti svetkos un piespiez stradat

Ko darit? Musu darbiniekus piespiez stradat brivdienas,bet dubultsamaksas par darbu nav.

Ievas maiznīca - Slikts produkts

Godājamā ''Ievas maiznīca'' varētu lūdzu man apskaidrot, kur tieši jūsu siera kūkā ar ogām, kas pārdodas Rimi (Mols) ir siers ?? ļoti vēlētos to uzzināt...neatbilstoša kūka tās nosaukumam. Savukārt Rimi varētu man pastāstīt vai paši ir nogaršojušu to produktu...Kur ir palikusi Rimi siera kūka, kas bija kādreiz ? Šī ''Ievas maiznīcas'' kūka ir kopija vizuāli, kas mani arī maldināja. Zinātu nepirktu !!! Besij vnk tie ražotāji :( Ar to pašu kūku pa ģīmi...

Rīgas Piena Kombināts - saldējums

saldējums Saldējumu "Gardums" sākuši ražot faktiski bez apakšējā šokolādes slāņa, Ja būtu vienu reiz, vēl saprotu, bet pērku šo saldējumu samērā bieži un ar katru reizi tās šokolādes tur paliek ar vien mazāk..... tad jau lai rauj cenu nost, ja nespēj vairs ražot kvalitatīvu preci vai arī salabo savas ražošanas iekārtas, ka tik kaut kur nošmaukties.....

Saules Veikals - Pircēji tiek mānīti ar cenām

Ilgu laiku precēm p[lauktos ir cena, bet kad nonā pie maksāšanas tad ir cita cena. ilgu laiku, jo veikala pārdevējam jau tika teikts, bet nekā..... Štruntīgi, tāpat kā MAXIMA veikalos.

VZKK - Nemaksa dubulti svetkos un piespiez stradat

Cienijami Daraba inspekcijas darbinieki mums piespiez stradat valsts svetkos u nemaksa dubulti ka ari brivdienas un ari dubulti nemaksa gribu lai jus atrisinatu so problemu.

Sia Palmas - S - attieksme

Vēlos brdināt Jūrmalas iedzīvotājus, neejiet strādāt uz Palmām - S ne Kauguros, ne Ķemeros! īpašnieku attieksme ir vnk drausmīga! par jums netiks maksāti nodokļi, algas tiks aprēķinātas kā ienāk prātā, maksātas aploksnēs.. vēl Jūs tiksiet pazemoti, sauks jūs par nekam nederīgiem darbiniekiem utt.. Sākumā attieksme pret jums būs laba, vadītāji laipni utt, bet ar laiku tas viss mainīsies! un par slimošanu vispār aizmirstiet... ja saslimsiet, tad sāks uz jums blaut, teiks ka neizmaksās neko utt.. Turieties no tās iestādes tālāk!!

www.xn--darbsrzems-yfb4t.lv - krapsana

atbraucu uz angliju, ieraadiija naminju, atteicos tajaa dziivot. Peec tam pa 3 nedeeljaam iedeva pastraadaat 5 mainjas, peec tam atteicaas piedaavaat straadaat taalaak. Sludinaajuma texts; Vakances Anglijā, darbs noliktavās: Darbs noliktavās un fabrikās kuras pako visu priekš lielveikaliem samaksa 6.08gbp/h strādājot pa dienu un strādājot pa nakti 6.15gbp/h. dzīvošana tiek nodrošināta maksā 50 gbp nedēļā. transports uz darbu 5 gbp. Kā arī no Latvijas mēs organizējam mikroautobusu kas aizvedī...

Veikali, un norakstītā prece! - Met ārā partiku!

Lielveikali met ārā pārtiku,miskastēs aiz atslēgām! Tai pat laikā daudziem smagi materiālie apstākļi. Un bieži vien tīri laba pārtika. Normāli tas nu noteikti nav.

Ozoliņa konditore - Ikšķilē - ēdienu kvalitāte

ēdienu kvalitāte Ik pa laikam Ozoliņa konditorejā ar kolēģiem aizejam papusdienot - kādu zupu vai salātus. Un nākas secināt,ka kvalitāte krīt pa dienām. Šoreiz tad par zupām. Piedāvā skābeņu un soļanku. Skābeņu zupa tiek gatavota no, šķiet, lētākajāmburciņskābenēm, kuras grieztas, kad jau "pārkokojušās", līdz ar to pilns zupas šķīvis ar asiem skābeņu stiebriem, kurus taču nost nerīsi. Sanāk viena "spļaudīšanās" :( un šodien punktu pielika soļanka - nu jāprot izvārīt šī dažādu šķirņu gaļas zupa no skābiem...

Globo Markt - apkrapsana ar algu

Darbs "Globo Markt" Cloppenburg Milie tautiesi ja meklejiet darbus Vacija, tad pieversiet uzmanibu sai vietai un veikala nosaukumam. Si firma mekle ar starpnieci sievieti stradniekus tiesi no Latvijas, piedava darbu ar krievu valodas zinasanam, darbs saistits ar konditoriju un partikas tirdzniecibu, nesledz darba ligumus, jastrada lidz 12 stundam diena, par virstundam nemaksa. Darba alga par menesi puse no minimalas algas. No sakuma tiek piedavata divas nedelas prakse- parbaudes laiks par ko...

Sia Justa - veterinārās normas un pārdevējs

Vēlos informēt ,ka veikalā strādā vīrietis,kurš visu laiku ir iedzēris, diez vai viņam ir sanitārā grāmatiņa.

Kadagas veikals - noreikinasanas

Mūsu maza veikala pārdevējas ir izdomājušas savu sistēmu, ka nevar iegādāties cigaretes ja vēlos maksāt ar kredīt karti, un vel ktrfīt karti nepienem ja pirkuma summa ir mazāka par 1 Ls, bet ja man nav skaidras naudas, bet bērnam vajag nopirkt pienu un pēdējie santimi ir uz kapeikas, ko tad man bērns jāatstāj badā? Kāpec citur ta nav bet mūsu veikala to izdomaja,. vai tas vispar ir ikumigi?

INGMAN SALDĒJUMS - iepakojums

Nespēju atvērt MĀJAS SALDĒJUMA ieakojuma kasti (ovālo)! Tracina nenormāli, ka pirksti pat cieš no tā, lai atvērtu! Saldējums garšīgs, bet iepakojums kaut kāds galīgi garām! Tagad reāli sāp pirksti!

Veikali Iki - Pardod viltotas preces

Sistematiski pardosana viltoti stiprie alkoholiskie dzerieni, ta saucamie "palenije". 16.04.2012.g. pardosana viltota kafija Tchibo ar riebigu garsu un kaitigu veselibai!

IKI - pircēju maldināšana

Šodien piedzīvoju kārtējo vilšanos.... Kas attiecas uz akcijas preču neesamību IKI veikalos, tad tā jau ir pierasta lieta. Šodien pati kārtējo reizi vīlos dodoties uz veikalu IKI Kleistu ielā. No rīta 2 reizes pa TV noskatījos IKI reklāmu par nedēļas akcijām - šodien broileru ceturtdaļas pa 0.99Ls Veiklā ierados pirms pl.10.00 ,kārotās ceturtdaļas jau vairs nebija... esot jau izpirktas.... kārtējā reize kad palieku ar garu degunu.... kārtējais pircēju apmāns.... reklāma ļoti laba, bet...

IKI - akcija

IKI būtu jākaunās par šīm nejēdzīgām akcijām

Rigas virtuve - качество продуктов

На ул.Мартыня находится кухня бесплатного обеда.На 1 человека затрачивается 1 лат,но судя по блюдам,которые готовит RIGAS VIRTUVE их можно оценить не выше 0,50 сантимов.Дают кашу из сечки с непонятной подливой и плавающими кусочками каких-то оставшихся обрезков. Третье блюдо всегда одно и то же ,сто раз переваренный и несладкий чай.На дополнительный гарнир все время капуста,если свежие щи ,то обязательно жидкие-а здесь они экономят капусту.Порции накладывают тоже как попало ,меню никогда нет,а должно быть обязательно.Если эти обеды для малоимущих,так значит можно делать все как попало?

Pārtikas preces - Precēm beidzies lietošanas termiņš

Precēm beidzies lietošanas termiņš Pēdējā laikā šajā veikalā ir ļoti nelaipnas pārdevējas. Ļoti bieži veikalā tukši plaukti. Precēm trūkst cenzīmju un plauktos atrodamas preces ar pirms vairākām dienām beigušos termiņu. Ja kasē palūdz pateikt kādas preces cenu, visbiežāk atbilde ir negatīva!

Picu Studija - apkalpošana, picas, picu studija

Iebraucu svētdienas rītā pēc trenniņa, darbiniekam vēl bija jūtama dvaka, uztaisīja picu ar ļoti lielām garozām, ka tik centru biju gatavs uzēst, un pie tam vēl smaidot iekasēja naudu neissizdams čeku. Jutos tiešām apsmiets, pie tam bija pamatotas šaubas par produktu kvalitāti, jo visapkārt sajūta bija tāda "šmucīga" un netīra. Noteikti nevienam neieteiktu.

Cento - kļuda

labdien!šodien ieejot Cento veikalā pēc Rafaello(šodien akcijā 0.99ls) blakus pie plaukta stāvēja veikala vadītāja un noteica man(pircējam) cik preces vienības drīkst pirkt!Es nezināju,ka ieejot veikalā es nedrīkstu vairāk par 5 preces vienībām iegādāties!Paejot nedaudz tālāk dzirdēju,ka veikala vadītāja saka savai darbiniecei,ka ir aizmirsusi veikt pasūtījumu...brītiņu vēlāk viņas abas no paukta izvāca atlikušās Rafaello kastītes un sazvanījās ar savām draudzenēm(paziņām),paziņojot,ka ir atlikusi priekš viņām. Tad varbūt būtu labāk vispār nelikušas plauktā tās desmit kastītes!