www.sudzibas.lv Iļģuciema maiznīca Neizpildīts pasūtījums

Iļģuciema maiznīca - Neizpildīts pasūtījums

Vēlos pastāstīt savu pieredzi ar "Iļģuciema konditoreja". Neveiciet tur pasūtījumus, jo šī firma neizpilda savas saistības. Bijām četras dienas iepriekš pasūtījuši klinģeri sakarā ar bērna dzimšanas dienu, kuru vēlējāmies aizvest uz bērnudārzu. Bet, pirmdienas rītā (laiks tika sarunāts iepriekš), pirms braukšanas uz bērnudārzu, mašīnā tiek ielikts liels šķīvis, nazis, salvetes, jo kliņģeris taču jāgriež un pats galvenais, viņā var iespraust svecīti (vecāki šā pasākuma svarīgumu sapratīs), kuru ar lielu prieku bērns nopūš, aizbraucot pēc pasūtījuma izrādās, ka viņš nav izpildīts (pasūtījumu ierakstīja speciālā žurnālā). Pat nepaskaidrojot kā tas varēja notikt (par atvainošanos nemaz nerunājot) mums tiek piedāvāts aizbraukt pameklēt citur. Kaut gan mājas lapā : www.imk.lv ir šādi vārdi: Veikals atzīts par uzvarētāju:
Latvijas Labākais tirgotājs 2007
Latvijas labākais tirgotājs 2008
Latvijas labākais tirgotājs Uzvarētājs – 2009
Mūsu veikala plašajā, bet mājīgā atmosfērā baudiet patīkamu veldzi pēc ikdienas steigas, bet konditoru darinātās smalkmaizītes sniegs Jums izcilu garšas baudījumu.
Gards īstais sviesta kruasāns un spēcinoša kafija rīta skrējienam, tikko cepta maize launagam un tortes Jūsu svētku galdam.
Plašs konditorejas un maizes izstrādājumu sortiments – īsta gardumu izlase katrai gaumei.
Pie mums Jūs varat pasūtīt svētku tortes un cienastu ikdienai un svētku galdam.
Ienāciet un iepērcieties ar prieku!
Kā lai bērnam ir jauka diena, ja viņa sākas šādi?

N Navaruizdomatniku 28.01.2013

Sūdīgi :(

donna b 28.01.2013

Nezinu par kliņģeriem, bet maize un kūkas viņiem nav garšīgas. Dārgas gan.

A Armands. 15.10.2023
Neatbildēšanas

Arī,atkārtoti,e-pastā,par maizes izstrādājumiem,-ar raugu,jeb dabīgo ieraugu gatavoti.