www.sudzibas.lv Dirol Dirol loterija

Dirol - Dirol loterija

Iepirkos veikalā "Maxima" Pionieru iela 1, Bauskā 31.01.2013 pievakarē gaidot rindā pie kases, nolēmu iegādāties akcijas preci "Dirol " košļājamo gumiju. Kuponu pie kases nesaņēmu, pajautāju pārdevējai Janutei Užulei, bet tā arī kuponu nesaņēmu.
Pēc loterijas noteikumiem pie kases pirkuma brīdī man bija jāsaņem loterijas kupons ar aizklātu laimesta laukumu. Uzskatu, ka pārdevēja apzināti nepiedāvāja man loterijas kuponu pie kases pirkuma izdarīšanas brīdī. Tādējādi gūstot iespējamu labumu sev, izmantojot man neizsniegto kuponu. Loterijas „Pērc un laimē uzreiz“ noteikumi 4.2 punkts neparedz iespēju saņemt kuponu vēlāk atgriežoties pie kases un uzrādot čeku, tāpēc uzskatu par krāpniecisku konkrēto gadījumu.

N Navaruizdomatniku 31.01.2013

Baigā problēma, neiedeva kuponu! Tikunta neko nebūtu vinnējusi. Labāka gadījuma vinnētu vel vienu Dirol paciņu.

Y YoYo 31.01.2013

Bet Dirol uz šaru ta gribās... vot i cepās!
Smieklīgākais, ka kasiere noteikti vakarā iet mājās ar Dirol pilnām kabatām, tā ka varēs kārtīgi noēsties košļenes :DDD

SergejsSN 01.02.2013

Tā akcija iet līdz 31 Janvārim, takā domāju ka viņiem vnk beidzās tās lapiņas. Da tāpat neko tur nevinnetu, maksimums varēji cerēt uz košļeni.