Charlie Pizza - Veca sula

Šodien, 14. februārī 2013. gadā, ar draugu nolēmām ieturēt Valentīndienas vakariņas picērijā "Charlie Pizza". Apkalpošanas bija lēna, jo bija daudz cilvēku, bet tas ir piedodams. Kad mums atnesa ēdienu (picas un divas glāzes ananāsu sulas) nekavējoties pasūtīju vēl divas, jo glāzes bija ļoti mazas. Lai nu kā, nobaudot pirmo malku sulai, sapratu ka kaut kas nav kārtībā, pagaršoja arī draugs. Sula izrādījās veca! Tā kā bijām pasūījuši katrs sev vēl pa glāzei nobaudījām arī tās saturu, par laimi ar to viss bija kārtībā. Vēlāk, kad mums atnesa rēķinu es pieprasīju atnest šīs vecās sulas vietā citu, bet diemžēl, bez panākumiem. Un oficiante apgalvoja, ka abas bija izlējusi no vienas un tās pašas pakas. Muļķības! Lai nu kā, nevēlējos krāmēties vienas sulas dēļ, samaksāju rēķiņu un aizgāju ar sliktu garastāvokli. Dīvaini, ka eksistē dienesti, kas apseko šādas iestādes un pārbauda vai ēdieni un dzērieni tiek sagatavoti un uzglabāti atbilstoši prasībām, bet tai pat laikā man uz galda paspēja atrasties divas glāzes ar vecu ananāsu sulu. Piekrītu draugam, ka vajadzēja ņemt Coca-colu.

Y YoYo 14.02.2013

Vai ta jūs to veco sulu izdzērāt?
Vajadzēja iedot pagaršot tai oficiantei, a ja šī vēl lecās, tad bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem ieliet to glāzes saturu sejā - par .iršanu!

S Snowmentears 14.02.2013

Nē, mēs neizdzērām, kad viņa turpināja apgalvot, ka izlējusi sulu gan to veco, gan to, kura garšoja normāli, no vienas pakas es teicu, lai viņa paņem un pagaršo. Viņa (oficiante): "atvainojiet un tikai es nezinu, es nezinu izlēju no vienas pakas." Esmu par kautrīgu, lai lietu oficiantei sejā sulu! :D