www.sudzibas.lv Charlie pizza Darba piedāvājums

Charlie Pizza - Darba piedāvājums

Zvans no šis iestādes par darba piedāvājumu, jo tika nosūtīts cv. Sieviete kura zvana runa visu laiku krievu valoda, dēls protams runa latviešu valoda...Kundze apvaicājusies ka tad ar krievu valodu, uz ko tika atbildēts ka prot ari so svešvalodu...Viņa nometa klausuli. Kas notiek šaja iestāde tikai krievvalodīgie priekšnieki...Viniem nav jāprot valsts valoda vairs??Par so tiks informētas attiecīgas instances lv, lai nu viņus apciemo par latviešu valodas nezināšanu.

A anonimi123456789 19.07.2016

piekritu, un kas ir saistits ar aligu, vini nemaksa neko, tik pielej pilnas ausis ka bus laba alga, var nopelnit loti labi pfftik piekrapj un neko vairak. Taka 800 un vairak eiro nespid! ja cienat sevi neejat tur stradat, tur pret tevi atiecas ka pret sudu.