www.sudzibas.lv Kaukāza maiznīca negaršīga produkcija

Kaukāza maiznīca - negaršīga produkcija

Šodien iegriezos jaunatvērtajā Kaukāza maiznīcā Kalnciema ielā. Esmu ļoti, ļoti vīlusies. Redzot, kā cep maizi, cerēju, ka produkcija nebūs masveida un cenai atbilstoša, garšas kārpiņām patīkama. Nekā! Čebureki sāļi, pat nebaudāmi, gaļas maz. Jā, lietotas garšvielas, bet tas arī viss. Lavašs ķepīgs, bieza maize. Žēl. Nevienam neiesaku šo jauno maiznīcu.

P

Z zak'is 14.02.2013

meli!!!

E Elzaa 14.02.2013

Nepiekrītu Jūsu komentāram, visa produkcija ir ļoti garda.
Bijām iegriezušies un varam noteikti teikt visu to labāko, veikalā sagaida laipnas pārdevējas, kas pastāsta par produkciju, jo daudziem nav zināms kas ir kas.
Cenas ir adekvātas, un visiem cilvēkiem ir iespēja redzēt, kā visu gatavo.

Noteikti iesaku visiem, NENOŽĒLOSIET!

K kai 24.02.2013

Man ari tikai labakas atsauksmes par so maiznicu. Bijam aizvakar ar berniem un esam sajusma par gardo produkciju!

Jāzeps Mangulis 24.02.2013

diezgan riebīga vietya, vairāk kā stundu jāgaida, lai dabūtu svaigu maizi. NEIESAKU!

S sun 19.03.2013

Arī mana pieredze bija ļoti slikta! Teica, ka svaigi cepta maize ar mājas, pašu gatavotu sieru. Pirmkārt, maize bija jau nez kuro reizi sildīta, un nebija svaiga, un siers, nu ļoti tālu no mājas siera. Garšoja pēc lētāka krievijas vai holandes siera, dzeltens un vecs. Cerības bija lielas, bet patiesībā - FUJ!!! Un par kaut ko tādu, jau nu patiešām nav vērts maksāt cenas, kādas tur saliktas!
Vēl nepatīkami bija, ka cilvēks (laikam kāds darbinieks) tikko ienācis no ielas šiverējas tur pa visiem tiem traukiem, nopīpējies. eh, nu ko lai saka.
Žēl, patiesībā, ka tā..

U udis j 30.10.2013

Kas attiecas par čeburekiem, tad patiešām gaļas viņos ir ļoti, ļoti maz, nu varbūt kādas nelielas ēdamkarotes daudzumā.
Cenas ir neatbilstošas sniegtajai kvalitātei, varbūt ir vērts cepējiem aizbraukt un apskatīties kā to dara Gruzijā, Armēnija, ... un kādas tur ir cenas 2-3 reizes mazākas un produkcija ir gardāka un kvalitatīvāka.