Daugava DK - Bankrots

Dzirdējāt ka krieviem pārdod pusi savas akcijas? Laikam tāpēc gan gaļu izņēma,gan pa pus gadu veikalus slēdza un produkti arvien negaršīgāki un ķīmiskāki paliek. Tautas nodevēji. Kad bija ar swedbanku kašķis,tad sauca tautu palīgā,lai atbalsta un pērk produkciju,jo latviešiem ir jāēd latviešu produkti,tīri un ekoloģiski,bet tagad vainu veļ uz citiem.. Tad gaļa pazūd,jo citi viņiem sliktu gaļu piegādā,tad atkal algas jāceļ darbiniekiem,kaut gan veikalus slēdz ciet.. Bankrotē tā bode,jo nav ne sirds,ne kvalitātes tai uzņēmumā no īpašnieka un saimnieka Vaivara.

Kauns,ka jebkad esmu pirkusi kaut ko no viņiem. Nē,atzīstu pirms gadiem diviem viņu produkcija bija tiešām ar kvalitāti un garšu no bērnības,tas ir,dabiska un tīra. Bet tagad.. Ķīmiski produkti par dārgu naudu,lai izvilktu vēl pāris mēnešus,kas viņus šķir no bankrota.

Lai iet mežus zāģēt,ja reiz grib Latviju izpostīt.