www.sudzibas.lv Rīgas Miesnieks Zaudēta kvalitāte

Rīgas Miesnieks - Zaudēta kvalitāte

Regulāri pirku Rīgas Miesnieka mednieku desiņas (iepakojumā 400g "Cepam-desas"). Vienmēr kvalitāte bijusi ļoti laba - tomēr pēdējos trijos pirkumos esmu ļoti vīlusies, jo liekas, ka krīze skar visas nozares un kvalitāte tiek nomainīta uz kvantitāti. Tagad ir grūti apēst kaut vienu desiņu, neuzkožot vairākiem 5-7mm lieliem, cietiem skrimšļiem vai kādam asākam dzīvnieku pārpalikumam. Solītās gardās cepamdesiņas vietā - tikai visu laiku pretīga sajūta uzkožot kaut kam cietam. Vairs šis produkts nebūs manā iepirkumu groziņā.

T ToLinda 06.06.2011

Tiešām, tagad ir krīze, un šie esot pasākuši malt suņus kopā ar būdām.

H harijs 06.06.2011

Vēl padomjlaokā strādāju desu korpusā un jāsaka, ka īstu desu vairs Latvijā nav. Kas pierādīs man pretējo nopirkšu tonnu īstas desas ražotu citā valstī, kur ražo īstu desu.
Tās cepamdesiņas ir butaforija īstajām medniekdesiņām.
Nogriežot gabaliņu un izgaršojot, jābūt garšā vēsumiņam ko dod pievienotās specijas. Tās tagad ir dārgas un īstai medniekdesiņai arī jāmaksā dārgi.
Reiz nopirku par 6 Ls kg un vīlos, nav īstā.

T ToHarijs 06.06.2011

Tiešām padomjlaikos bija krietni veselīgāka pārtika, sākot ar alu un beidzot ar desām.

P Pēteris 06.06.2011

Jā...pilnīgi piekrītu par tām desiņām! kad tām bija akcijas cena, vel vareja pievērt nedaudz acis, bet par 1, 84 Ls...nu nē!!

T ToLinda 06.06.2011

Paklau, varbūt desiņās izmantotā gaļa vēl vakar pudeles lasīja.ko?

P Piena sēne 07.06.2011

Man arī bija ar skrimšļiem, paliku bez garduma, toties kaķi bija priecīgi!